Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DroneBomber перехідник
Додано 06 гру 2025

DroneBomber перехідник

@dronbomber
Кількість підписників: 276
Фото: 11,800
Відео: 4,610
Посилання: 2
Опис:
You can view and join @dronbomber right away.
Джерело

DroneBomber перехідник | Зараз у російських пабліках здійнялася хвиля ниття через відключення т...

Логотип телеграм спільноти - DroneBomber DroneBomber перехідник @dronbomber
11 500 Охват/переглядів 2026-02-05 21:18 Повідомлення №31667
Зараз у російських пабліках здійнялася хвиля ниття через відключення терміналів Starlink на окупованих територіях. Мовляв, «чому нас позбавили зв'язку, за який заплачено?». Відповідь проста: бо для рф це завжди була «сіра» схема. Офіційно іноземні термінали там заборонені ще з 2019 року, щоб ніхто не міг обійти цензуру та ТСПУ (технічні засоби протидії загрозам). Увесь цей час зв'язок тримався на контрабанді та бажанні Маска не втручатися до певного моменту. Момент настав.Але найцікавіше — це те, чим росія збиралася замінити західні технології. Давайте подивимось на епічний шлях проєкту «Сфера», який мав дати «суверенний інтернет»:• 2018 рік: Обіцяють розгорнути систему до 2025 року. Планують запустити 640 супутників на ракетах «Ангара».• 2020-2021 роки: Тільки починають «формувати вигляд» угруповання та нарешті вибивають під це гроші.• 2022 рік: Запускають аж один (!) демонстраційний супутник. Рапорт про успіх, обіцянки почати серійне розгортання з 2026 року.• 2024 рік: Риторика змінюється. Повномасштабне розгортання переноситься на 2030 рік. • Літо 2025 року: Фінал комедії. «Роскосмос» офіційно відмовляється від ключових проєктів інтернет-супутників («Марафон IoT» та «Скіф»). Причина — треба економити бюджетні гроші. Пропонують «приватним гравцям» самим цим займатися, якщо хочуть.• Січень 2026 року: Залишки планів знову зсуваються «вправо». Перша серійна партія відкладена на невизначений термін.Хай таваріщ Кітай допоможе. А, точно, Китай в такій самій ситуації, як і підари зараз (детальніше про аналог китайських Старлінків розказав тут https://t.me/dronbomber/31643).🔸Підписатись