Джерело
Переселенці Дрогобиччини Info | Сьогодні, 24 лютого, у четвертий рік річниці повномасштабного російськ...
421 Охват/переглядів
2026-02-24 13:54
Повідомлення №13142
🙏 Сьогодні, 24 лютого, у четвертий рік річниці повномасштабного російського вторгнення, у Кафедральному Соборі Пресвятої Трійці у Дрогобичі відбулась літургія і панахида за всіма воїнами, які загинули у російсько-українській війні. ⛪️ Захід організувала Дрогобицька районна військова адміністрація спільно із Самбірсько-Дрогобицькою Єпархією УГКЦ. Сьогоднішню літургію очолив владика Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ Ярослав Приріз, який опісля звернувся до рідних загиблих Героїв, подякувавши їм за подвиги найкращих синів та дочок. Крім того, начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк висловив співчуття та підтримку усім рідним і близьким наших героїв за їхню втрату та біль, який вони проживають. “Маємо бути гідними тій жертві, яку за нас віддали найсміливіші хлопці та дівчата української держави. Маємо підтримувати одне одного та єднатись ще більше. Наші двері завжди відчинені для кожної матері, батька, дружини, сестер, братів чи дітей полеглих українських героїв. Нехай сьогоднішня молитва об'єднує усіх у нас у нашому прагненні до вільної і незалежної держави”, - підсумував Степан Кулиняк, звертаючись до рідних героїв. 🕯 Найважливіше сьогодні - це пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу свободу. Тих, хто розпочав свій бойовий шлях 12 років тому. І тих, хто приєднався до лав ЗСУ вже у час широкомасштабної війни.Вічна пам’ять усіх героям російсько-української війни. Слава Україні 🇺🇦Офіційний сайт РВА | Telegram | Facebook | Офіційна сторінка голови Дрогобицької РВА