Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дрогобич City
Додано 14 лип 2024

Дрогобич City

@drocity_media
Кількість підписників: 3 706
Фото: 21,300
Відео: 1,140
Посилання: 14,200
Опис:
Новини Дрогобича та Львівщини. ЗМІ Для реклами: @m_onyskiv Надіслати нам новину: @drohobychcitymedia Наша група https://t.me/droonline
Джерело

Дрогобич City | ️9:00 – хвилина мовчання Молодший лейтенант Вадим Радюк поліг 4 грудня...

Логотип телеграм спільноти - Дрогобич City Дрогобич City @drocity_media
821 Охват/переглядів 2026-03-14 07:04 Повідомлення №25089
🕯️9:00 – хвилина мовчання Молодший лейтенант Вадим Радюк поліг 4 грудня 2024 року під час бойового завдання поблизу села Новоандріївка Запорізької області.Вадим жив у Луцьку. З юності мріяв про військову службу: у 15 років вступив до військового ліцею, а в 19 підписав контракт із Національною гвардією України. Паралельно навчався на кафедрі національної безпеки у Волинському національному університеті імені Лесі Українки. Під час повномасштабного вторгнення Вадим боронив країну в лавах 32-го окремого батальйону НГУ. «Вадим був найкращою, найщирішою і найсправедливішою людиною. Він мав стільки планів, мрій і сил жити... Не встиг створити сім’ю, не встиг відчути радість батьківства, не встиг здійснити те, про що мріяв. Йому навіки 23. Він залишив по собі світло, яке не згасне, і любов, яку неможливо забути», – поділилася наречена Тетяна. Вадима нагородили відзнакою «За оборону України». Посмертно його відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. У воїна залишилися батьки, брат і наречена.