Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дрогобич City
Додано 14 лип 2024

Дрогобич City

@drocity_media
Кількість підписників: 3 706
Фото: 21,300
Відео: 1,140
Посилання: 14,200
Опис:
Новини Дрогобича та Львівщини. ЗМІ Для реклами: @m_onyskiv Надіслати нам новину: @drohobychcitymedia Наша група https://t.me/droonline
Джерело

Дрогобич City | 6–8 березня 2026 року в селищі Воловець (Закарпатська область) відбувс...

Логотип телеграм спільноти - Дрогобич City Дрогобич City @drocity_media
757 Охват/переглядів 2026-03-09 09:24 Повідомлення №25018
6–8 березня 2026 року в селищі Воловець (Закарпатська область) відбувся Чемпіонат України з армрестлінгу серед юнаків U11, U13 та юніорів U15. У змаганнях взяли участь спортсмени з усієї країни, серед яких і представники Східницької ТГ — вихованці спортивного клубу «Львівські Леви».За результатами двох змагальних днів (ліва та права руки) спортсмени зі Східницької громади вибороли:🥇 2 золоті медалі🥈 9 срібних медалей🥉 5 бронзових медалейУ командному заліку збірна Львівської області посіла 1 місце серед юнаків U11, U13 та юніорів U15!Чемпіони та призери:U11🥈🥈 Андрій Кропивницький — 2 срібні медаліU13🥇🥉 Аліна Костик — золото та бронза🥇🥉 Юрій Дуб — золото та бронза🥈🥈 Юрій Багрій — 2 срібні медалі🥈 Вероніка Мінів — срібна медаль🥉 Дмитро Цайтлер — бронзова медаль🥉 Матвій Дуб — бронзова медальU15🥈🥈 Софія Трускавецька — 2 срібні медалі🥈 Христина Костик — срібна медаль🥈🥉 Марян Іванишин — срібна та бронзова медалі🇺🇦 За підсумками чемпіонату право представляти національну збірну України отримали:🔹 Софія Трускавецька🔹 Христина Костик🔹 Марян ІванишинВони представлятимуть Східницьку громаду та Україну на чемпіонаті Європи в Угорщині 💪Підписатися на Дрогобич.City | 💛 Надіслати новину