Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - drive_ernesta
Додано 06 січ 2025

drive_ernesta

@drive_Ernesta
Кількість підписників: 6
Фото: 193
Відео: 21
Посилання: 42
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

drive_ernesta | Дурні (пропаганда рф) розкричалися про прориття підводного тунелю між ...

Логотип телеграм спільноти - Євген Сасько drive_ernesta @drive_Ernesta
5 540 Охват/переглядів 2025-10-19 09:37 Повідомлення №509
Дурні (пропаганда рф) розкричалися про прориття підводного тунелю між формально російським Сибіром та американською АляскоюПідхопили, поширили і почалося жваве обговорення Кому потрібен цей дороговартісний шлях? Китайцям, щоб вони зі свого Сибіру вивозили ліс, оленіну та хутра американцям? Американцям, щоб вони вивозили хутра, ліс та оленіну китайцям, які це все і так мають? Навіть якщо і прориють, то рф зможе побудувати логістику на тих дорогах, де в ямах назавжди зникають цілі фури? Можливо, білі ведмеді попросили спростити їм шлях між двома континентами - настільки сильно хочуть звалити з рф, що шукають швидкі нестандартні варіанти?❗️А можливо, Кремль хоче підняти свою мізерну значимість, що придумав нову тему для обговорень?Першим про це публічно заговорив в жовтні 2025 року російський інвестиційний спецпредставник Кирил Дмітрієв. Значить - вкид хворої рф для зміни інформаційного поля.Можливі цілі:▪️Формування образу величності: «путін - великий кормчий, що має глобальні мирні цілі»;▪️Назва «Putin-Trump Tunnel» - спроба та ініціювати дискусії на тему ролі рф в житті Трампа і організувати внутрішньополітичні труднощі в США;▪️Відволікання від ударів та втрат - введення інформації відбулося під час чуттєвих українських ударів по російській інфраструктурі (електрика, НПЗ, ГПЗ тощо), в рос медіа поширюється інформація про великі втрати зс рф, зʼявився дефіцит палива, проблеми з перевезеннями тощо;▪️Тестування західного інформаційного поля (швидкість і тональність підтоплення і розгону матеріалу тощо);🤡Чи дійсно риють тунель, щоб росіянам легше було втікати зі свого зомбі апокаліпсису?@drive_Ernesta