Джерело
drive_ernesta | Завершив свою девʼятимісячну роботу в ОСУВ «Хортиця/Дніпро» на позиції...
7 370 Охват/переглядів
2025-10-11 06:04
Повідомлення №501
Завершив свою девʼятимісячну роботу в ОСУВ «Хортиця/Дніпро» на позиції заступника командувача, відповідального за певний напрям. Це був період напруженої та кропіткої командної роботи. По всій вертикалі застосування сил і засобів ми мали певні здобутки та ефективності. Їх слабо видно з першого погляду, іноді вони не вимірюються фізично, а деякі особи взагалі не здатні їх усвідомити. Було важко, іноді нестерпно, але ми всі разом досягали результатів. Висловлюю слова вдячності фахівцям, з якими разом працював весь цей час. Це дійсно люди своєї справи, на яких тримаються відповідні напрямки. Слова вдячності вищому керівному складу Збройних Сил України за підтримку і розуміння.Маючи максимальну обізнаність про особливості перебігу бойових дій, принципово уникав цих тем та не робив відповідних публікацій на своєму каналі. Так само свідомо персонально не виходив на прямі ефіри до медіа. Але організовував забезпечення їх роботи у відповідному операційному районі, готовність спікерів, присутність угрупування в інформаційному просторі тощо.Тепер, як і завжди, попереду дуже багато роботи, цікавого і нового. Для всіх нас.Памʼятаємо тих, хто не з намиМи ж тримаємо стрій і працюємо далі, на перемогу @drive_Ernesta