Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - drive_ernesta
Додано 06 січ 2025

drive_ernesta

@drive_Ernesta
Кількість підписників: 6
Фото: 193
Відео: 21
Посилання: 42
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

drive_ernesta | Дефіцит бронетехніки на рфВорог, переважно, відійшов від механізованих...

Логотип телеграм спільноти - Євген Сасько drive_ernesta @drive_Ernesta
24 600 Охват/переглядів 2025-03-26 05:03 Повідомлення №376
Дефіцит бронетехніки на рфВорог, переважно, відійшов від механізованих штурмів та суне вперед малими піхотними групами, а також із використанням мотоциклів, багги. Іноді.Причина - високі втрати танків та бойових броньованих машин. Бронетехніку намагаються використовуватися лише як транспорт для доставки піхоти до лінії бойового зіткнення для наступної її утилізації об захисні порядки ЗСУ. Ну добре, іноді йдуть в навалу механізовані групи. Серед причин такої нестачі росіянської броньованої техніки: масштабність знищення вогневими засобами ЗСУ ворожої техніки;підвищення ефективності застосування підрозділами ЗСУ мінно-вибухових загороджень; низька якість броньованої техніки радянського та пострадянського виробництва. Всі знають, що живучість екіпажів Bradley та інших броньованих машин західного зразка в рази вища, ніж у їх російських аналогів;більше того, у росіян відсутні аналоги БТР M113 або БМП M2A2 Bradley як такі - росіянські солдати наварюють додаткову броню та всілякі приблуди на МТ-ЛБ та іншу техніку (звертаю увагу на те, що спроби вдосконалити техніку робляться не на заводі, а у військах - кустарно - значить немає системності, тобто державного підходу);неспроможність російської оборонної промисловості адаптуватися до реалій війни: кількість техніки, що виробляється/відновлюється, грубо кажучи, в два рази менше за кількість техніки, що знищується; виснаженість баз зберігання військової техніки та озброєння: більш-менш нормальне вже вичерпано, а те, що зберігається в менш прийнятних умовах, вимагає все більшого часу для капітального ремонту та модернізації (я і про це писав в свій час). Простежується тенденція, що при таких темпах, бронетехніка у росіян закінчиться до 2026 року. На жаль, цього не скажеш про орчий склад, якого на рф багато. @drive_Ernesta