Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - drive_ernesta
Додано 06 січ 2025

drive_ernesta

@drive_Ernesta
Кількість підписників: 6
Фото: 193
Відео: 21
Посилання: 42
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

drive_ernesta | Операція «Бюффель» - якісно спланована і реалізована операція німецьки...

Логотип телеграм спільноти - Євген Сасько drive_ernesta @drive_Ernesta
5 700 Охват/переглядів 2025-03-20 15:11 Повідомлення №363
Операція «Бюффель» - якісно спланована і реалізована операція німецьких військ у Другій світовій війні з евакуації 9-ї та частини 4-ї армій з району Ржевського виступу. В результаті німцям вдалось ліквідувати спробу оточення своїх армій, скоротити лінію фронту з 530 до 200 км та вивільнити резерви, які було використано на інших ділянках.Відхід ЗСУ з Курщини, звісно, не операція «Буйвол» (хоча, в принципі, може і має свою назву, але мені невідому). Проте ЗСУ відійшли без значних втрат особового складу, хоча і з втратами озброєння. При цьому, коефіцієнт втрат транспортних засобів склав 1:1 за весь період дій на Курщині. Слід підкреслити, що оточень українських підрозділів при виході на Курському напрямку не було. Основною проблемою стала логістика, удари по шляхам якої росіянськими оптоволоконними БПЛА спричинили, ймовірно, найбільшу проблему. Ворог взяв під вогневий контроль маршрути перевезення вантажів. Як би там не було, але Курська наступальна операція свою роль зіграла, скувавши значні сили рф на своєму напрямку. В даному випадку мова йде не про успішність бойових дій через контроль територій, а про успішність бойових дій через виснаженість сторін.Виснаженість російських військ простежується і на інших ділянках фронту. Проте, зараз вони радіють своїм просуванням на Курщині. Україна, як держава, яка третій рік перебуває у виснажливій війні, також має свої проблеми. Але наша мета - працювати над нівелюванням наших проблем і додавати проблеми росіянам. Важко, але слід вірити в ЗСУ. Та в Україну. І працювати. @drive_Ernesta