Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Джерело

Печера Дракона | ​​У зв'язку із шикарним результатом вчорашнього нальоту по Москві, я в...

Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
7 090 Охват/переглядів 2026-06-19 07:43 Повідомлення №10048
​​У зв'язку із шикарним результатом вчорашнього нальоту по Москві, я все ж таки запитаю. Пояснить мені хтось, чому ми дали окупантам безперешкодно святкувати миле їм 9 травня? Що нам заважало зробити їхні урочистості полум'яними? Ми боялися відповіді? Але після нашого "дозволу проводити парад" по Києву влупили нечуваною раніше кількістю балістики. Постраждали будівля Мистецького Арсеналу і Києво-Печерська лавра. Бог з ним із самим дозволом. Я тоді писав і зараз повторюю - тролинг вийшов зачотний, істерикою окупантів я щиро задоволений, Москву принизили, і їй це дуже корисно. Але. В указі Зеленського про дозвіл були визначені чіткі координати дозволеної території. Поза цією територією указ не діяв. Питання - чому того дня не запалало 3-4 НПЗ? Нам пообіцяли звільнити 1000 полонених? І як? Звільнили? Сьогодні 19 червня, скільки полонених звільнено більш ніж за місяць? Нагадайте наскільки динаміка звільнення полонених змінилася у порівнянні з періодом до 9 травня 2026 року? Нас попросив не бити по Росії Трамп? Часом не той Трамп, який регулярно вимагає поступок від нашого найвпливовішого, а той не дається, як про це волає кожна ЗЕботва? Це той самий Трамп, який руками НАБУ гнобить виробників української балістики бо та може скаласти конкуренццію американській, як про це волає та таки ЗЕботва? Це побажання цього Трампа різво кинувся виконувати офіс Зеленського? А може причина в іншому? Може причина в тому, що низка депутатів-служок разом з найвпливовішим досі мліють від сталінської версії історії і від "Дня пабєди" за версією Сталіна? Може причина в тому, що серед депутатів Слуги народу все ще перебувають такі особи як Бужанський, Гетманцев, Гришина, Устенко та інші, які не приховують ностальгії про часах СРСР? Може причина в тому, що в Офісі Зеленського досі працює Олег Татаров, що служив в керівництві МВС у часи Януковича? Може причина не в полонених і не в Трампі, а в 9 травня? В тому, що чимало зелених досі себе відчувають "аднім народом"?