Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Джерело

Печера Дракона | ​​Шикарна новина. ЗСУ завдали удару по заводу ВНІІР-Прогрес у Чебоксар...

Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
10 100 Охват/переглядів 2026-05-05 08:34 Повідомлення №9925
​​Шикарна новина. ЗСУ завдали удару по заводу ВНІІР-Прогрес у Чебоксарах. Якщо коротко, саме цей завод виробляє навігаційний модуль "Комета" (дронарі в курсі) та адаптивні антенні гратки. Вироби цього заводу стоять на російських БПЛА "Шахед", "Орлан" та "Оріон", на модулях планування і корекції для КАБів, ще на "Іскандерах" і "Калібрах". Вже повідомляють що по Чебоксарах прилетіла мінімум одна ракета "Фламінго" - джерела такі, що заслуговують на довіру. Через цей факт у зелених міндічистів уже велике свято, мовляв - бачите?! Літає! А ваш Порошенко!...Я й не заперечував ніколи що літає. Навпаки, я щиро вітаю мінічистів з 24 пуском ракети "Фламінго" і з 6 дольотом до цілі. Щиро сподіваюся що підтвердиться третє (!) влучання в ціль. Не тисяча ракет, звісно, як обіцяв самі-знаєте-хто. Але безумовно досягнення, як би там не гадили американці Трампа, про що регулярно лементує ЗЕботва. Якщо чесно, я чудово уявляю скільки часу треба аби крилата ракета стала серійною та ефективною. Щиро сподіваюся що "Фламінго" покаже результати рівня "Нептуна", ракети створеної за Порошенка і яку зараз зелені силяться приписати собі. Але наразі - от так. Та все то дрібниці. Головне - горить виробник "Комети".