Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Джерело

Печера Дракона | ​​ЗЕботва лементує, що нова серія плівок Міндіча, це, мовляв, тиск з б...

Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
8 050 Охват/переглядів 2026-04-29 19:13 Повідомлення №9907
​​ЗЕботва лементує, що нова серія плівок Міндіча, це, мовляв, тиск з боку США, тобто Трампа за те, що Зеленський не хоче здатися Москві на умовах Пуйла. Мовляв, трампісти тиснуть на ЗЕ руками "Української правди". Я опускаю питання, що не кради - не доведеться виправдовуватися. Хочу зауважити. Ви забули що всі ці "Мальдиви", "убив брата", "свинарчуки" і подібний бруд про Порошенка стався також за президентства Трампа - минулого? І жодне з тих звинувачень наразі не доведене в суді. Що заважає стверджувати, що весь той брут також був тоді тиском Трампа на Порошенка за те що Україна не скисла після захоплення наших кораблів у Керченській протоці, а навпаки впровадила військовий стан і продемонструвала - будемо битися? Що заважає стверджувати, що на Порошенка тоді тиснули так само як на Зеленського зараз? І якщо так - навіщо Зеленський і його пахолки продовжують повторювати побрехеньки про Порошенка? Може час зустрітися, поговорити прямо і чорт забирай, вибачитися перед п'ятим президентом за весь бруд вилитий раніше? Порошенко, до речі, постійно говорить про уряд національного порятунку. Політик з досвідом і командою, перевіреною політичними баталіями точно подумав би про таке. Але комік, якого в багні вивалює його вчорашнє оточення (Богдан, Разумков, Мендель) про таке не геть і не згадає. Він надто боїться Порошенка. Він пам'ятає часи коли він мріяв аби виступити на корпоративі "Рошену".Немає пана гіршого за вчорашнього хлопа.