Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Джерело

Печера Дракона | ​​Все хотів підбити підсумки року для України. І знаєте? Обломався. Ск...

Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
7 830 Охват/переглядів 2025-12-31 20:11 Повідомлення №9616
​​Все хотів підбити підсумки року для України. І знаєте? Обломався. Скажу так. На мій погляд ми все робимо правильно. ЗСУ - воюють. Ті хто для ЗСУ - забезпечують. Бізнес - витягує економіку. Пілоти БПЛА - убивають економіку ворога. НАБУ - розслідує. Галущенко - у відставці. Єрмак - у відставці. Міндіч і Юзик - втекли. Активна частина суспільства вийшла на картонковий протест і відстояла незалежність НАБУ. Опозиція дає жару владі у парламенті - попри тотальну чисельну перевагу влади. Москва тихо гробить власну економіку і плекає надію нас додавити - і цим заганяє себе в пастку. І гробить нереальні кількості своїх орків в численних просочуваннях. Американці намагаються зрубати більше бабла. Китайці бабло рубають на всіх. Продають Мавіки і нам, і Москві. Купують у нас зерно, вибивають росіян зі світових ринків металу, примушують їх продавати нафту в збиток Москві - все це називається "союзницькі стосунки Москви і Пекіну". Все іде як іде. Які будуть результати? Якщо не будемо йолопами - досягнемо успіху. Якщо ні - то ні. Все просто. Не бачу сенсу підбивати підсумки - підбили без мене. Не маю бажання писати прогнози - їх забагато. Просто робимо що мусимо - і хай буде що буде. Я вірю. Ми доб'ємося чого прагнемо. Мусимо добитися.