Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Джерело

Печера Дракона | ​​І головна святкова новина. Мій роман "Пташники" увійшов до довгого с...

Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
9 660 Охват/переглядів 2025-12-24 19:03 Повідомлення №9601
​​І головна святкова новина. Мій роман "Пташники" увійшов до довгого списку Національного рейтингу Укрінформу «Книжковий інфобум-2025». В номінації "Найкраща прозова книга". "Пташники", це роман, який після виходу я майже не перечитував. Бо... якось воно все дуже особисте. Я написав роман про завнішніх пілотів БПЛА, і я сам зовнішній пілот БПЛА вже багато років. "Пташники" це роман про окремий світ - світ фахівців-безпілотчиків. У "Пташниках" - все. Як зовнішні пілоти добувають техніку для роботи. Чому зовнішніх пілотів колись називали "рембо-замінниками". Про те як повертають борти в складних погодних уомвах. Про те як по екіпажах стріляють і як давлять БПЛА РЕБами. Про складні стосунки з командирами. Чому волонтери для операторів дронів - практично рідня. Про те як на фронті живуть - дружать, сваряться, розстаються, закохуються. І працюють. Літають. Багато літають. Боронять Україну з неба. Книжка про сучасну війну - війну дронів. Це другий довгий список, до якого входить мій роман. Першим був довгий список Книги року ВВС. Дуже приємно потрапити в один перелік з такими людьми як Ірена Карпа, Катерина Липа, Лєна Лягушонкова. І звісно - Тамара Горіха Зерня. Роман Тамари "Шептуха" також у догому списку - щиро її вітаю. Тамара, насправді була першою читачкою і критиком "Пташників". "Пташники" - в довгому списку Укрінформу. 28 авторів на всю Україну - і я серед них. Дуже приємно!