Джерело
Печера Дракона | Ізраїль і ХАМАС домовилися про перемир'я і про вивід Ізраїльських війс...
8 600 Охват/переглядів
2025-01-19 10:30
Повідомлення №8410
Ізраїль і ХАМАС домовилися про перемир'я і про вивід Ізраїльських військ з сектору Газа. В мережі потоком ідуть дописи штибу "Трамп злив Ізраїль", "Ізраїль капітулював". І натяк - отак само невдовзі здадуть нас. З цього приводу можу сказати таке. 1. Ізраїль не капітулював. Ізраїль завдав нищівного удару по інфраструктурі і бойових кадрах ХАМАС та Хезболли, знищив практично всіх їхніх лідерів. ХАМАС і Хезболла потребують чимало часу на відновлення, протягом якого Ізраїль не сидітиме склавши руки. До речі, відновлювати сектора Гази Ізраїль не підписувався. Самі, любі, самі. 2. Ізраїль повертає своїх заручників. Життя своїх там цінують дуже високо. 3. Ударом по Хезболлі Ізраїль посприяв падінню режиму Асада у Сирії. У регіоні значно посилилася Туреччина, а це означає, що Ірану тепер стане добряче не до Ізраїлю. У них там тепер Ердоган з танками. У будь-якому разі, рішення прийняли самі ізрайлитяни і ратифікував його їхній уряд. в Ізраїлі прем'єр - колишній бойовий офіцер-коммандос. А в нас?