Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Джерело

Печера Дракона | З фронту горлають настільки потужно, що про оперативне оточення біля К...

Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
19 400 Охват/переглядів 2024-12-14 06:47 Повідомлення №8273
З фронту горлають настільки потужно, що про оперативне оточення біля Курахова заволали навіть блогери різної міри позеленілості. Ба-більше, ОСУВ "Хортиця" визнало факт оперативного оточення. При цьому ОСУВ "Хортиця визнає оперативне оточення біля Успенівки-Ганнівки. А ви гляньте на мапу взагалі навколо Курахова. Що бачу я? Що Курахове приречене. Що втрата Курахівської ТЕС - справа часу. Врятувати ситуацію зараз може потужне введення резервів або контратака на іншій ділянці фронту. Але щось мені підказує, що не буде ані першого, ані другого. А тепер питання, ви в попередні кілька тижнів про сииуацію біля Курахова чули? Напевно ви чули про мирні ініціативи, про переговори які нам організуює Трамп, про те що Зеленський згоден припинити бойові дії в обін на членство в НАТО. Вірно? Ну наостанок, ви точно чули про наші нереальні успіхи в Курські області, які відволікають сили ворога. До речі, бачите на мапі Єлизаветівку і Богоявленку? Ще в серпні вони були нашим тилом. Я знаю - я воював там.