Джерело
Печера Дракона | З фронту горлають настільки потужно, що про оперативне оточення біля К...
19 400 Охват/переглядів
2024-12-14 06:47
Повідомлення №8273
З фронту горлають настільки потужно, що про оперативне оточення біля Курахова заволали навіть блогери різної міри позеленілості. Ба-більше, ОСУВ "Хортиця" визнало факт оперативного оточення. При цьому ОСУВ "Хортиця визнає оперативне оточення біля Успенівки-Ганнівки. А ви гляньте на мапу взагалі навколо Курахова. Що бачу я? Що Курахове приречене. Що втрата Курахівської ТЕС - справа часу. Врятувати ситуацію зараз може потужне введення резервів або контратака на іншій ділянці фронту. Але щось мені підказує, що не буде ані першого, ані другого. А тепер питання, ви в попередні кілька тижнів про сииуацію біля Курахова чули? Напевно ви чули про мирні ініціативи, про переговори які нам організуює Трамп, про те що Зеленський згоден припинити бойові дії в обін на членство в НАТО. Вірно? Ну наостанок, ви точно чули про наші нереальні успіхи в Курські області, які відволікають сили ворога. До речі, бачите на мапі Єлизаветівку і Богоявленку? Ще в серпні вони були нашим тилом. Я знаю - я воював там.