Статистика telegram каналу - @dpssgovua

Логотип телеграм спільноти - Держпродспоживслужба 2021-06-06

Держпродспоживслужба

Кількість підписників:
2438
Фото:
210 
Відео:
20 
Посилання:
2029 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2024-07-05
Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2022-12-08
Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2022-08-20

Історія змін назви

Держпродспоживслужба
2024-07-05
Держпродспоживслужба
2023-02-22
Держпродспоживслужба
2022-12-22
Держпродспоживслужба
2022-12-09
Держпродспоживслужба
2022-08-20
Держпродспоживслужба
2022-08-14
Держпродспоживслужба
2022-08-10
Держпродспоживслужба
2022-08-07
Держпродспоживслужба
2022-07-31
Держпродспоживслужба
2022-07-21
Держпродспоживслужба
2022-07-19
Держпродспоживслужба
2022-06-15
Держпродспоживслужба
2022-06-12
Держпродспоживслужба
2022-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Держпродспоживслужба - @dpssgovua

👨🏻‍💻Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Держпродспоживслужби Сергій Захарін відвідав Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок (ДНДКІ), де ознайомився із станом наукового та лабораторно-діагностичного обладнання, а також поспілкувався з науковими співробітниками.
👩‍⚕️ДНДКІ працює над актуальними науковими, науково-методичними та науково-практичними проблемами, у тому числі: розробка системи моніторингу антибіотикорезистентності у ветеринарній медицині, впровадження методик визначення біоеквівалентності з метою реєстрації дженериків, сприяння у проведенні доклінічних та клінічних досліджень ветеринарних препаратів та кормових добавок, модернізація алгоритмів реєстрації ветеринарних препаратів та кормових добавок та ін.
225
24-10-25 09:00
#знай_свої_права
Електричні прилади – чайники, праски, фени, блендери, холодильники, мікрохвильові печі, тощо, давно вже стали невід’ємною частиною нашого домашнього побуту.
☝️ Варто знати, що все електрообладнання, яке реалізується в України має попередньо пройти оцінку відповідності таким технічним регламентам:
✔️ Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1067;
✔️ Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1077;
✔️ Технічний регламент обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 139.
👨‍🔬 Якщо відповідність електрообладнання встановленим вимогам доведена, на електричне обладнання (етикетку (ярлик), пакування, супровідні документи, тощо) наносять знак відповідності технічним регламентам затвердженої форми (на фото).
📑 Зазначеними регламентами передбачено, що на електрообладнанні його пакуванні або в документі, що супроводжує таке електрообладнання має бути нанесено:
📌 знак відповідності технічним регламентам;
📌 тип, номер партії чи серійний номер або інший елемент, який дає змогу його ідентифікувати;
📌 найменування, зареєстроване комерційне найменування чи зареєстровану торговельну марку (знак для товарів і послуг) та контактну поштову адресу виробника та імпортера;
📌 електрообладнання повинно супроводжуватися інструкціями та інформацією про безпечність, складеними згідно з вимогами закону щодо порядку застосування мов.
🙏 Шановні споживачі, будьте уважні при купівлі побутової техніки - ретельно вивчайте супровідну інформацію про продукцію та звертайте увагу на наявність знаку відповідності затвердженої форми.
858
24-10-24 08:41
✍️Розроблено нові методичні рекомендації для учасників програми контролю сирого молока.
👥Науково-методичною радою Держпродспоживслужби було схвалено методичні рекомендації «Виявлення залишків протимікробних препаратів та інших інгібіторів у сирому молоці. Використання скринінгових та підтверджуючих методів у межах програми контролю сирого молока».
👉Методичні рекомендації розроблені Державним науково-дослідним контрольним інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок за підтримки швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України” (Quality FOOD Trade Program) з метою розуміння вибору методу при проведенні лабораторних досліджень (випробувань) на визначення залишків протимікробних речовин / антибіотиків.
💬«Науково-методична рада Держпродспоживслужби здійснює наукове, науково-методичне та науково-практичне та експертне супроводження широкого кола питань, що віднесені до компетенції Держпродспоживслужби. Рада об’єднує 160 науковців та фахівців різних спеціальностей, завдяки чому у нас є можливість мати науково значущу інформацію про стан та перебіг різних біологічних процесів, у тому числі у сфері безпечності харчових продуктів, зокрема і про проблематику виробництва, зберігання, транспортування та реалізації сирого молока. Важливий напрям – методичне супроводження роботи різних установ, у тому числі лабораторій, які здійснюють дослідження сирого молока. Керівництво Держпродспоживслужби приділяє велику увагу питанням організації співробітництва з науковими установами та міжнародними експертами. Таким чином ми збудуємо якісну систему виробництва та реалізації безпечності харчових продуктів», - наголосив Сергій Захарін, заступник Голови Держпродспоживслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
2600
24-10-23 09:37
#безпечність_харчових_продуктів
Держпродспоживслужба нагадує, що забезпечення безпечності та окремих показників якості харчових продуктів – обов’язок суб’єктів господарювання. Держпродспоживслужба здійснює державний нагляд (контроль) у зазначеній сфері.
☝️ Чинним законодавством України передбачено, що оператори ринку повинні розробити та запровадити ефективну систему НАССР, що дозволяє контролювати усі небезпечні фактори, які можуть бути у харчовому продукті.
🛡️ Застосування системи НАССР полягає в:
🖊️ ідентифікації можливих небезпечних факторів;
🖊️ встановленні того, де і як небезпечні фактори можуть бути усунуті, попереджені або приведені до прийнятного рівня;
🖊️ розробці відповідних заходів і навчання персоналу;
🖊️ впровадженні заходів на практиці та документування процедур.
👨‍🔬🧑‍🔬Першим підготовчим кроком розробки плану НАССР має бути створення групи НАССР, що може складатися з персоналу, який:
✔️ володіє знаннями про біологічні, хімічні та фізичні небезпечні фактори, характерні для харчового продукту та технологічних процесів;
✔️ забезпечує належне проведення технологічних процесів або бере участь у здійсненні цих процесів;
✔️ має досвід у впровадженні належної практики виробництва та належної практики гігієни.
☝️ Звертаємо увагу, що оператори ринку можуть самостійно впроваджувати процедури, засновані на принципах НАССР, що передбачає спрощене їх застосування у всіх випадках з урахуванням видів (природи) технологічних процесів, які здійснює оператор ринку, та розмірів потужності.
Нагадуємо, що Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) затверджені постановою Мінагрополітики від 01.10.2012 № 590.
863
24-10-22 09:59
🤝Держпродспоживслужба та європейський проєкт EU4SaferFood обговорили плани спільної роботи на 2025 рік
Подальше впровадження обов’язкових функцій Держпродспоживслужби у сфері безпечності харчових продуктів та поступове приведення її структури до моделі європейському компетентного органу. Про це обговорили на зустрічі Голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук та його перший заступник Олег Осіян з Аташе з питань сільського господарства, Керівником сектору сільського господарства, рибальства, лісництва і безпечності харчових продуктів Представництва ЄС в Україні Крістіаном Бен Хелл та керівником проєкту EU4SaferFood Тоні Вілом.
💬«2025 рік - активна фаза скринінгу стану адаптації законодавства України до права ЄС. Фактично, імплементація глави 12 acquis ЄС “Продовольча безпека, ветеринарна та фітосанітарна політика” закріплена за Держпродспоживслужбою та Мінагрополітикою. Тому так важлива підтримка міжнародних експертів в наступному році», - зазначив Сергій Ткачук.
🌐Детальніше: https://bit.ly/4dW0wIc
Зображення до поточного посту у каналі "Держпродспоживслужба" - @dpssgovua
Зображення до поточного посту у каналі "Держпродспоживслужба" - @dpssgovua
Зображення до поточного посту у каналі "Держпродспоживслужба" - @dpssgovua
1100
24-10-21 07:39
Шановні працівники харчової промисловості!
Щиро вітаю з професійним святом! Дякую, що, незважаючи на буремні часи, ви щодня забезпечуєте нас якісною та безпечною продукцією і цим самим турбуєтесь про здоров’я нації та продовольчу безпеку країни! Ваша професійність і відданість справі варта найвищих похвал!
З Днем працівників харчової промисловості!

Сергій Ткачук, Голова Держпродспоживслужби
Зображення до поточного посту у каналі "Держпродспоживслужба" - @dpssgovua
1100
24-10-20 09:55
Держпродспоживслужба впроваджує кращі практики внутрішнього контролю з урахуванням визнаних європейських стандартів
👨🏻‍💻Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Держпродспоживслужби Сергій Захарін взяв участь у конференції на тему: «Державний внутрішній фінансовий контроль: перспективи на майбутнє», що проведена Міністерством фінансів України за сприяння міжнародних партнерів.
🇺🇦Зобов’язання України щодо розвитку надійних систем внутрішнього контролю визначено Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.
☝️Водночас питання внутрішнього контролю є предметом постійної уваги зі сторони міжнародних експертних оціночних місій, які оцінюють прогрес реформ у відповідній сфері державного управління у межах переговорного процесу про вступ України до Європейського Союзу.
🌐Детальніше: https://bit.ly/3Uf4PYf
Зображення до поточного посту у каналі "Держпродспоживслужба" - @dpssgovua
1200
24-10-18 07:02
🇺🇦🤝🇱🇻Делегація Держпродспоживслужби відвідала Латвію для ознайомлення з найкращими практиками та обміну досвідом у сфері цифровізації сфери продовольчої, ветеринарної та фітосанітарної безпеки. За дорученням Голови Держпродспоживслужби Сергія Ткачука команда служби протягом чотирьох днів переймала багаторічні напрацювання латвійських колег, які мають значні успіхи у побудові якісних онлайн-сервісів.
👨🏻‍💻Під час візиту фахівці Держпродспоживслужби ознайомилася з тим, як влаштована робота Служби підтримки села (RAS), ДП “Державні ліси Латвії”, Продовольчої та ветеринарної служби та Державної служби захисту рослин Латвійської Республіки, як працює діджиталізація процесів державного управління та яку роль відіграє цифровізація в адмініструванні допомоги фермерам.
🌐Детальніше: https://bit.ly/4h949xd
Зображення до поточного посту у каналі "Держпродспоживслужба" - @dpssgovua
Зображення до поточного посту у каналі "Держпродспоживслужба" - @dpssgovua
Зображення до поточного посту у каналі "Держпродспоживслужба" - @dpssgovua
Зображення до поточного посту у каналі "Держпродспоживслужба" - @dpssgovua
Зображення до поточного посту у каналі "Держпродспоживслужба" - @dpssgovua
1100
24-10-17 09:45
🦊 Пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу – дієвий спосіб зменшення випадків інфікування цією хворобою в дикій природі.
☝️ Про особливості застосування пероральної вакцини та важливість профілактики сказу в цілому розповідає перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Микола Сонько.
#EndRabies #сказ #ПокладемоКрайСказу #endrabiestogether #ПокладемоКрайСказуРазом #сказ #ЩорічнеЩеплення_ПротиСказуТварин #вакцинація_проти_сказу #ЩорічнеЩепленняТварин
994
24-10-16 07:01
#безпечність_харчових_продуктів
🫗 Якість води, що вживає людина, має значний вплив на її здоров’я. Питна вода, повинна бути безпечною, мати сприятливі органолептичні властивості та нешкідливий хімічний склад.
☝️ При купівлі/замовленні бутильованої питної води варто звернути увагу на етикетку, де має бути обов’язково зазначена така інформація:
💧 "Вода питна", її назва, вид (оброблена, необроблена (природна), штучно-мінералізована, штучно-фторована, штучно-йодована, з оптимальним вмістом мінеральних речовин, газована (сильно-, середньо-, слабо-) чи негазована тощо);
💧 склад ("вода питна" та перелік уведених речовин, зокрема консервантів, макро- та мікроелементів);
💧 фактичні значення показників фізіологічної повноцінності мінерального складу питної води згідно з додатком 4 до ДСанПіН 2.2.4-171-10;
💧 умови зберігання;
💧 об'єм тари;
💧 дата виготовлення та дата закінчення строку придатності до споживання;
💧 найменування, місцезнаходження та телефони виробника;
💧 місце виготовлення води;
💧 вид вихідної води, місцезнаходження підземного джерела питного водопостачання та номер і глибина свердловини;
💧 номер партії виробництва;
💧 назва нормативного документа, який визначає вимоги щодо якості питної води.
☝️ Якщо ж ви купуєте або берете воду в пунктах розливу, зазначена вище інформація повинна бути викладена на інформаційному листі, що має бути розміщений на видному місці.
1100
24-10-15 08:42