Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Панго з Джавеліном | Dota 2
Додано 14 лип 2024

Панго з Джавеліном | Dota 2

@dota2ua
Кількість підписників: 4 920
Фото: 5,140
Відео: 451
Посилання: 1,800
Опис:
Новий україномовний телеграм-канал про Dota 2 та її кіберспортивну складову. Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Джерело

Панго з Джавеліном | Dota 2 | Що по інвайтах на EWC?Оскільки це останній турнір з когорти 🏆EPT у цьо...

Логотип телеграм спільноти - Панго з Джавеліном | Dota 2 Панго з Джавеліном | Dota 2 @dota2ua
1 970 Охват/переглядів 2026-05-16 16:53 Повідомлення №6663
Що по інвайтах на EWC?Оскільки це останній турнір з когорти 🏆EPT у цьому сезоні, можемо вже зараз побачити, хто залутав інвайти або хто дуже близький до запрошення. Перші 8 команд вже гарантовано їдуть на 🏆 а також ⚔️Vici Gaming, які виграли китайський кваліфікаційний турнір. Доля останніх 5 слотів визначається прямо зараз. Оскільки 🐃OG та 🐀MOUZ немає на 🏆DL, то вони вже не можуть заробити очок, тому мовчки спостерігають за ситуацією при якій в даний момент вони проходять на 🏆Далі йдуть BB, VP та 🎮. Всі три на турнірі і поки не вилетіли. Втім GL йдуть з рахунком 0:5 і ймовірно покинуть турнір на останньому місці, що дасть їм 60 очок EPT. На рубежі кваліфікації йдуть звісно ж 🇺🇦, які вже мають 60 очок на цьому турнірі і йдуть з рахунком 4:1 у групі. У разі виходу «народжених перемагати» у плей-оф вони отримають ще 315 очок і матимуть 1175 очок.За умови, що GL посядуть 15-16 місце на турнірі вони матимуть 1173 поінти.В такому разі 🇺🇦 зможуть пройти напряму, якщо 🌌Nigma Galaxy, PlayTime, Ex-Heroic та 🎮Reconix не займуть вищі місця ніж «народжені перемагати». Цієї лотереї звісно можна уникнути, якщо взяти все у свої руки і зайняти якнайвище місце та й по всьому. 5-6 місця буде достатньо, щоб обійти 🐀MOUZ та 🐃OG і залізобетонно мати інвайт. Віримо у прямий інвайт для 🇺🇦 чи знову чоукнуть, складеться найгірший сценарій і доведеться дивитися кваліфікації? @dota2ua