Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Доста Україна Документи
Додано 14 лип 2024

Доста Україна Документи

@dostaukr
Кількість підписників: 13 196
Фото: 373
Відео: 22
Посилання: 174
Опис:
Метою ГО "Доста-Україна" є сприяння захисту громадянських прав українців, захист громадян від свавілля влади. Обєднання громадян для боротьби зі свавіллям влади
Джерело

Доста Україна Документи | Політики, журналісти часто наголошують, що нам потрібно ще більше пере...

Логотип телеграм спільноти - Доста Україна Документи Доста Україна Документи @dostaukr
11 200 Охват/переглядів 2026-04-16 07:59 Повідомлення №859
Політики, журналісти часто наголошують, що нам потрібно ще більше переконувати європейців в тому, що чим скоріше вони дадуть нам зброю, тим скоріше ми переможем і захистимо їх самих. Ось тут якраз я не розумію! Як, та навіщо переконувати тих, хто все знає та бачить, але бездіє? Як можна переконувати тих, хто тебе ніколи не поважав та не поважає по факту, лише на словах? Тих, хто брав на себе відповідальність ще в 1994му при підписанні «БУДАПЕШТСЬКОГО МЕМОРАНДУМУ», а по факту не виконав свої обов'язки? Тих, хто запевняв нас в 2000х віддати частину літаків з ракетами РФ, а частину знищити? (на сьогодні нас тими літаками і ракетами обстрілюють) Тих, хто на кордонах зробив смугу «для українців» та «європейців», поділивши людей? Навіщо напрашуватись в ЄВРОСОЮЗ, в який нас просто не беруть, висталяють умови, які нам шкодять? Навіщо нам просити НАТО, щоб прийняло нас до себе, якщо саме НАТО на словах за нас, а по факту проти нас? По факту те НАТО саме тріщить по швах і обсерається, як ми це бачим з останніх новин. Можливо все простіше? Можливо пора перестати лізти «без мила в жопу» чужим, і почати «ставити всі ставки» на нас, на нашу державу? (Останнє запитання журнашлюжкам та політикам). Коротко, але суть питання, думаю, зрозуміла?)