Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Доста Україна Документи
Додано 14 лип 2024

Доста Україна Документи

@dostaukr
Кількість підписників: 13 190
Фото: 373
Відео: 22
Посилання: 174
Опис:
Метою ГО "Доста-Україна" є сприяння захисту громадянських прав українців, захист громадян від свавілля влади. Обєднання громадян для боротьби зі свавіллям влади
Джерело

Доста Україна Документи | Багато людей пише: треба об'єднатись, без об'єднання толку не буде.......

Логотип телеграм спільноти - Доста Україна Документи Доста Україна Документи @dostaukr
12 800 Охват/переглядів 2025-03-20 15:26 Повідомлення №780
Багато людей пише: треба об'єднатись, без об'єднання толку не буде.....На особистому прикладі та практиці скажу, що об'єднання можливе лише на активності людей та розумінні своїх дій. Активними має бути переважна більшість, якої поки що не має.Для об'єднання ЗОБОВ'ЯЗАНІ ходити на суди, приходити на допомогу сусіду БЕЗКОРИСНО. Люди ЗОБОВ'ЯЗАНІ жити проінформовано, а це можливо лише при живому спілкуванні, а не віртуально в інеті.Активне життя не можливо вести лише в інтернеті.Люди повинні спілкуватись в живу та робити збори в живу, як це було раніше. Ніякі відеоконференції, лише живе спілкування! В об'єднанні людей не має бути одного 'смертника', який все організовує та бере на себе відповідальність. Любе об'єднання людей - це розум, рішучість, готовність прийти на допомогу, кожен бере відповідальність на себе за свої дії........ В об'єднанні людей повинна бути повністю відсутня БРЕХНЯ, ЛУКАВСТВО, ЛІНЬ.Люди повинні об'єднуватись над такими простими речами як: корупція, незаконні бізнеси, незаконні дії правоохоронців, суди..... (прості інструменти життєдіяльності ваших громад. Громада не може жити так: з одного друть останню шкуру податками, а чиновницька сім'я бізнесуе без сплати податків прикриваючись своїм статусом)Я особисто з командою ГО #ДОСТА показали це все на нашому прикладі.Як ми це робили подивіться на ЮТУБІ, нелінуйтесь подивитись з самого початку. Тут мала частина з того, що ми робили.https://www.youtube.com/@dostaUkrНа мою думку, якщо ви не підтримуєте один одного дома, не ходите на суди....., а лише пишете коменти в інеті, то ні про яке об'єднання не може бути мови. Якщо ви не спілкуєтесь в живу, то ні про яке об'єднання не може бути мови. Якщо ви ведете тихенько бородьбу в себе дома, не публічно, то ні про яке об'єднання мови не може бути.Якщо вищеописані фактори відсутні, а структура існує, значить це не об'єднання, а якась структура яка діє за конкретними цілями чи грошовим забезпеченням, та людиною яка стоїть в голові структури. В структурі все виконують лише за наказом.Це я описав дуже коротко своє бачення, що таке ОБ'ЄДНАННЯ!Писати можна багато, але чи буде толк? Адже цей пост написаний з метою запитання вам, людям які пишуть про об'єднання.Одже запитання: яктим ви бачите об'єднання? Як його створити?Коменти у ФБ на #ДОСТА