Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чорний пластілін
Додано 31 тра 2021

Чорний пластілін

@dork_lord
Кількість підписників: 95
Фото: 4,430
Відео: 446
Посилання: 21,600
Опис:
Колись я читав тут Бігдана… Репости з каналів форвардом, від людей — анонімно. Атрибуція за запитом.
Джерело

Чорний пластілін | Подумалося, ось люди заре пишуть, що Польща сглотнула чи НАТО втерлося...

Логотип телеграм спільноти - Чорний пластілін Чорний пластілін @dork_lord
20 Охват/переглядів 2022-11-16 11:19 Повідомлення №22501
Подумалося, ось люди заре пишуть, що Польща сглотнула чи НАТО втерлося, нуок. А якщо з тих двох ракет одна нашого С-300? Польща має Києва бомбити?Багато моїх знайомих вимагали від НАТО вступитися за Україну, але не могли пояснити, чому Україна не вступилася за Грузію чи Сирію. Багато знайомих вважають, що Росія має віддати Кубань і Слобожанщину, але не готові віддавати Польщі Львова з Франківськом чи Буковину Румунії. Бажання простих рішень — воно якби не те, що веде до статків і процвітання. Краще зараз живуть країни і народи, які здатні розрізняти та обробляти складні проблеми і виклики, оперувати комплексними рішеннями. Ракети, що прилетіли до Молдови чи Польщі, аварійні відключення, які зачепили частину Молдови, то не проблема насправді. Ну тобто не розглядайте це в простій парадигмі "проблема-рішення". Розглядайте це як аргументи у вирішенні більш складної проблеми — Росії. Не вийде сусідам України відсидітись. Війна з Росією прийде до них, і треба буде обрати сторону в цій війні. Або ти на боці Росії, відповідно тебе їбатиме ЗСУ, світ насипатиме тобі санкцій, а казахи чи грузини пиздитимуть твоїх ємігрантів. Або ти на боці України, і доведеться трішки вкластися. Але США допоможе тобі поновити зброю, а з розвалом Росії деструктивні партії і політики втратять фінансування і все менше і менше руйнуватимуть зсередини твою країну