Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чорний пластілін
Додано 31 тра 2021

Чорний пластілін

@dork_lord
Кількість підписників: 95
Фото: 4,430
Відео: 446
Посилання: 21,600
Опис:
Колись я читав тут Бігдана… Репости з каналів форвардом, від людей — анонімно. Атрибуція за запитом.
Джерело

Чорний пластілін | У мене погана новина для тих хто публічно закликає та хоче перейти в "...

Логотип телеграм спільноти - Чорний пластілін✙ Чорний пластілін @dork_lord
22 Охват/переглядів 2023-11-01 12:04 Повідомлення №23698
У мене погана новина для тих хто публічно закликає та хоче перейти в "оборону" або в "стратегічну оборону".Реальність така що ми і досі в обороні. І в стратегічній обороні. На декількох ділянках ми маємо успіх в просуванні, на певних ділянках повільно, але просуваємося за визначеними задачами по контрнаступу. Але глобально ми в обороні. В ворога перевага в усьому. Досі. І нічого не змінилося кардинально. Їх банально більше. Сильно більше. І де і коли ми остаточно спиним ще ніхто не знає. Тому не тіште себе ілюзіями. Вас найобують. Оборона то не чарівна кнопка «все повернути як до 23.02», а бо «заїбісь». Може в когось стратегічна оборона, то по Дніпру, а може по кордонам Івано-Франківської області. Але то інша історія. Дуже хуйова. Бо ми вже сиділи пасивно в обороні і дали ворогу обшитися мінами на глибину кілька кілометрів. І дуже прикро що люди цього не усвідомлюють. А ще гірше, що ті хто зараз спекулюють на цій темі, будуть тримати оборону на останній лінії оборони десь під Варшавою.