Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДамбилиБамбасс
Додано 06 гру 2025

ДамбилиБамбасс

@donbass8years
Кількість підписників: 425
Фото: 7,900
Відео: 4,250
Посилання: 2,380
Опис:
Донбас- Україна!
Джерело

ДамбилиБамбасс | Фотки Дніпровської ГЕС, які зробили німецькі окупанти в 1943 році. В 1...

Логотип телеграм спільноти - ДамбилиБамбасс ДамбилиБамбасс @donbass8years
78 Охват/переглядів 2026-01-04 17:15 Повідомлення №8256
Фотки Дніпровської ГЕС, які зробили німецькі окупанти в 1943 році. В 1941 році її підірвали відступаючі совкові війська. Після підриву загибло за різними даними від 3 до 30 тисяч людей (за деякими явно перебільшеними даними до 100 тисяч). Серед жертв були як військові совку, так і мирні жителі УРСР. Повністю відновили роботу плотини до літа 1942.Пізніше вже німецькі окупанти при відступі підірвали ДніпроГЕС. Масштаби руйнувань були значно меншими. Пишуть, що ресурсу було менше і совкові диверсанти встигли до підриву обрізати кабелі і тим самим зменшити силу вибуху. Відновлювали вже при совку аж до 1950 року. Пізніше вже кацапські окупанти неодноразово обстрілювали ДніпроГЕС. Наразі відновленню заважає підарське вторгнення. Я це все до чого🤔 Кацапідари верещать, що все захоплене відбудують. Ну і типу так зменшують свою відповідальність. Чи я хз, шо у них там в головах. Але ж і німецькі загарбники відбудовували на окупованих. Тож це типове для окупанта. І хай не пиздять, що вони чимось кращі.