Джерело
Донбас24 | Штамп у паспорті або окоп: у Макіївці влаштували полювання на чоловікі...
1 510 Охват/переглядів
2026-05-28 13:15
Повідомлення №39784
Штамп у паспорті або окоп: у Макіївці влаштували полювання на чоловіківОкупанти у Макіївці вирішили, що роздати російські паспорти — це лише половина справи, тепер час збирати «податки» живим товаром. Активісти руху «Жовта Стрічка» повідомляють, що представники окупаційних структур почали зупиняти чоловіків просто на вулицях міста. Вони вимагають показати паспорт рф і прискіпливо шукають там штамп про взяття на військовий облік у рф. Тим, хто не захотів добровільно йти до військкомату, погрожують великими «проблемами» та виписують штрафи до 30 тисяч рублів.Ця облава розгортається на тлі повного комунального та безпекового абсурду. Поки у місті після нещодавніх нічних прильотів палають заправки, а окупаційна адміністрація знову закручує вентилі й оголошує про дезінфекцію та хлорування води з 29 по 30 травня (коли воду даватимуть лише раз на добу ввечері), загарбникам найбільше болить папірець із печаткою. Навіть у маршрутках між Макіївкою та Донецьком водії заклеїли термінали скотчем і вимагають лише готівку, але вуличні патрулі хочуть значно більшого. Тим часом на КПП «Успенка» схема працює ще простіше: там чоловіків без штампа не просто лякають штрафами, а одразу «ощасливлюють» повістками на місці.Максимально уникайте блокпостів та поїздок через КПП «Успенка».