Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 📰ДомівкаNews🐈🦉
Додано 06 гру 2025

📰ДомівкаNews🐈🦉

@domivkaLviv
Кількість підписників: 1 389
Фото: 1,720
Відео: 898
Посилання: 313
Опис:
Привіт! Ми-центр порятунку тварин «Домівка врятованих тварин» 🐮Займаємось порятунком тварин вже понад 6 років. 🦊Під нашою опікою близько 1500 тварин: лисиці, коні, птахи, коти, собаки та багато інших . 🐣Чат Бот : https://t.me/HORA_Ukraine_bot
Джерело

📰ДомівкаNews🐈🦉 | Нашому Бісквітику більше не болить 😭😭💔Сьогодні один із тих днів, коли ...

Логотип телеграм спільноти - 📰ДомівкаNews🐈🦉 📰ДомівкаNews🐈🦉 @domivkaLviv
483 Охват/переглядів 2026-05-17 10:14 Повідомлення №2600
Нашому Бісквітику більше не болить 😭😭💔Сьогодні один із тих днів, коли нестерпно важко навіть просто писати ці слова, бо разом із ними доводиться визнавати те, у що до останнього так не хотілось вірити.Бісквітик помер. Маленький, виснажений, знівечений більшим жахом, ніж має витримувати будь-яка жива істота. Крихітний котик, у якого майже не було шансу ще в ту мить, коли його знайшли. Повністю зламана щелепа. Рот, роз’їдений личинками. Нирки, які вже майже не справлялись. Тіло, яке мало би пізнавати тепло - замість цього вчилося виживати серед нестерпного болю та жаху... 😓Ми знали правду від самого початку. Знали, що шанси мізерні. Що, можливо, ми боремось уже не за порятунок, а за диво. Але як дивитися на це маленьке скалічене створіння й просто змиритися? Як прийняти, що його життя може закінчитись, так і не встигнувши стати хоч трохи добрим? Як не спробувати, коли перед тобою дитина, якій світ від самого початку показав тільки жорстокість??Тому ми боролись. До останнього подиху. Хапались за кожну крихту надії, за кожен шанс, за кожну хорошу зміну, навіть якщо вона була майже невидимою. Ми так сильно хотіли, щоб хоч раз усе було інакше... щоб він витримав, щоб вижив.. Щоб одного дня ми написали вам не цей текст, а історію про те, як котик, якому майже не залишили шансів, усе ж дочекався любові 😪Але дива не сталось 😭Чесно, сьогодні навіть немає сил вкотре говорити всі ті правильні слова про відповідальність, стерилізацію, самовигул і байдужість. Не тому, що це раптом стало менш важливим... А просто тому, що ми теж люди. І коли днями дивишся, як десятки життів згасають на очах - це страшенно боляче. Настільки, що іноді хочеться просто мовчати 💔Ми не віримо, що люди досі не знають, до чого призводять нестерилізовані тварини, самовигул чи викинуті кошенята. Про це сказано вже так багато, що, здавалось би, кожен мав би давно зрозуміти. Але якщо це досі продовжується, якщо такі історії, як у Бісквітика, стаються знову і знову, то значать одних слів усе ще недостатньо.Тому сьогодні ми просимо не тільки поспівчувати. Ми просимо діяти заради нього і таких, як він... Говоріть про це зі своїми сусідами, знайомими, родичами. Переконуйте стерилізувати, а не плодити приречених на страждання тварин. Не мовчіть, коли бачите безвідповідальність. Не проходьте повз. Бо поки закон не змушує, систему змінити можуть тільки люди, а особливо такі, як ми з вам 🥺Пробач нам, маленький 😭За цей світ, у якому тобі випало так мало любові й так багато болю. За цей світ, який ми так відчайдушно намагаємося змінити.. колись все буде по-іншому, але, на жаль, ти цього не зможеш побачити 💔💔😭