Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 📰ДомівкаNews🐈🦉
Додано 06 гру 2025

📰ДомівкаNews🐈🦉

@domivkaLviv
Кількість підписників: 1 389
Фото: 1,720
Відео: 898
Посилання: 313
Опис:
Привіт! Ми-центр порятунку тварин «Домівка врятованих тварин» 🐮Займаємось порятунком тварин вже понад 6 років. 🦊Під нашою опікою близько 1500 тварин: лисиці, коні, птахи, коти, собаки та багато інших . 🐣Чат Бот : https://t.me/HORA_Ukraine_bot
Джерело

📰ДомівкаNews🐈🦉 | Їхній дім зрубали разом із ними 💔До нашого центру «Печера» аж з Терноп...

Логотип телеграм спільноти - 📰ДомівкаNews🐈🦉 📰ДомівкаNews🐈🦉 @domivkaLviv
633 Охват/переглядів 2026-04-26 10:32 Повідомлення №2515
Їхній дім зрубали разом із ними 💔До нашого центру «Печера» аж з Тернополя приїхали ці травмовані малюки. Дерево, в якому вони жили, впало і покалічило їх, і це не якась випадковість, а черговий наслідок людської байдужості та впевненості, що природу можна безкарно перекроювати під себе.І якщо чесно, найбільше обурює навіть не сам факт вирубки, а те, що це відбувається зараз, у період «сезону тиші», коли будь-які подібні роботи заборонені. Це час, коли тварини виводять потомство, коли їх не можна турбувати, коли кожне втручання може коштувати їм життя. Але люди знову ігнорують це, бо комусь треба розчистити місцевість вже, байдуже як і якою ціною.У теплий період багато кажанів використовують дерева як укриття для свого відпочинку: ховаються у дуплах, тріщинах кори або просто висять на гілках. І коли дерево зрубують, разом із ним нищать і тих, хто там живе…Кажани занесені до Червоної книги України, і це означає, що їхня популяція вже під загрозою. А отже кожне таке бездумно зрубане дерево – це не просто зруйноване укриття, це втрачені життя і мінус ще кілька шансів для виду вижити.Зараз малюки під нашою опікою і ми зробимо все, що можемо, але правда в тому, що ми постійно маємо справу з наслідками, а не з причиною. І поки одні рятують, інші продовжують нищити, ніби це нормально..😢Дуже хочеться, щоб у якийсь момент люди почали розуміти: дерево – це не просто деревина, а дуже часто чийсь дім і єдине місце, де можна вижити 🙏🏻