Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DOLITATRAVEL 🟢On-line
Додано 06 січ 2025

DOLITATRAVEL 🟢On-line

@dolitatravel
Кількість підписників: 761
Фото: 7,100
Відео: 815
Посилання: 1,090
Опис:
👌Найкращі пропозиції від всіх туроператорів в одному місці. Автобусні та авіа тури за будь-якими напрямками⤵️ ☎️Tel./Viber/Telegram - 0504476711 🌐https://dolita.xotravel.pro/uk/ 📲www.facebook.com/DoLita4you 📲www.instagram.com/dolita_travel/
Джерело

DOLITATRAVEL 🟢On-line | Тільки лінивий турагент не написав про паливний збір.В сторіс вже поти...

Логотип телеграм спільноти - DOLITATRAVEL 🟢On-line DOLITATRAVEL 🟢On-line @dolitatravel
168 Охват/переглядів 2026-04-08 17:53 Повідомлення №7502
Тільки лінивий турагент не написав про паливний збір.В сторіс вже потихеньку готувала вас до чергового сюрпрайзу, але рано чи пізно цю новину доведеться повідомляти кожному туристу, навіть там, де вже внесена повна оплата.Отже, ПАЛИВНИЙ ЗБІР. Вчора полетіли перші листи щастя від туроператорів молдовських, сьогодні вже підключились і наші, українські.Пальне зростає на очах, тому ситуація вийшла з-під контролю, авіакомпанії/перевізники/туроператори змушені піднімати вартість квитків/турів. За тури, які вже були повністю сплачені, додали ще один пункт до сплати - паливний збір. Щодо сум доплат - залежить від країни, дальності поїздки/польоту та становить від 9 до 64 Євро за одного туриста. Це законно?Так, і одразу на кількох підставах.Стаття 20 Закону України «Про туризм» прямо дозволяє туроператору коригувати транспортну складову при зміні вартості пального. Те саме прописане в Договорі, який ми підписуємо з кожним туристом. При цьому збільшення не перевищує 5% від вартості туру — тобто повністю в межах того, що погоджено сторонами.Якщо ситуація на ринку зміниться і пальне почне дешевшати, паливний збір буде 0. Тому, слідкуємо за ситуацією. Інформацію по паливному збору буду кожному надсилати особисто, зі скринами від оператора, бо то не моя забаганка, і не в мій карман. Прошу всіх віднестись з розумінням, бо сезон обіцяє бути високотурболентним. І, сподіваюсь, на вартість Магне В6 паливний збір не вплине, бо стратегічні запаси варто робити вже.Тримаймося та без паніки! Всю інформацію буду вам повідомляти.