Джерело
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | РЕКЕТИРІВ-КОЛЕКТОРІВ ЯКІ ВИБИВАТИМУТЬ БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ - НЕ БУДЕ! МИ...
164 Охват/переглядів
2025-12-18 16:10
Повідомлення №1202
РЕКЕТИРІВ-КОЛЕКТОРІВ ЯКІ ВИБИВАТИМУТЬ БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ - НЕ БУДЕ! МИ ТРАХНУЛИ ЦІЛИЙ ВОДОКАНАЛ;)Так, саме так! Нам вдалося добитися, щоб комісія «Прозорість і підзвітність» та голова ВЦА області Когут послав на х@@@ Водоканал і його бариг та заборонив витрачати 5 000 000 на колекторів. До речі ця фірма мала 1 співробітника офіційно. Дякую пану Когуту! Це позиція і це позиція народна. Тепер ще треба з Теплоенерго розібратися які підняли тарифи під час війни і купують суддів. Також розібратися із купівлею джипів для суддів міськрадою Іващенка та ЯМЩИКОВОЮ. І розібратися із компанією-прокладкою Марк-строй яка разом із Іващенком кладе плитку за 150 мільйонів, маючи 3 людини в штаті і заплативши за минулий рік 1000 гривень податків з 50 000 000 обороту. Кладе плитку з подвійною переплатою та ганьбить святу ідею і проект дороги для ветеранів. Так тримати, Когут! Але продовжуйте, не зупиняйтесь. Давіть цих колорадських жуків як танк!!! Дякую Владі Співак і усій моїй команді за те, що віддаєте стільки сил у цій боротьбі ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ!