Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Додано 14 лип 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Кількість підписників: 453
Фото: 735
Відео: 300
Посилання: 297
Опис:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Джерело

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | РЕКЕТИРІВ-КОЛЕКТОРІВ ЯКІ ВИБИВАТИМУТЬ БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ - НЕ БУДЕ! МИ...

Логотип телеграм спільноти - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
164 Охват/переглядів 2025-12-18 16:10 Повідомлення №1202
РЕКЕТИРІВ-КОЛЕКТОРІВ ЯКІ ВИБИВАТИМУТЬ БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ - НЕ БУДЕ! МИ ТРАХНУЛИ ЦІЛИЙ ВОДОКАНАЛ;)Так, саме так! Нам вдалося добитися, щоб комісія «Прозорість і підзвітність» та голова ВЦА області Когут послав на х@@@ Водоканал і його бариг та заборонив витрачати 5 000 000 на колекторів. До речі ця фірма мала 1 співробітника офіційно. Дякую пану Когуту! Це позиція і це позиція народна. Тепер ще треба з Теплоенерго розібратися які підняли тарифи під час війни і купують суддів. Також розібратися із купівлею джипів для суддів міськрадою Іващенка та ЯМЩИКОВОЮ. І розібратися із компанією-прокладкою Марк-строй яка разом із Іващенком кладе плитку за 150 мільйонів, маючи 3 людини в штаті і заплативши за минулий рік 1000 гривень податків з 50 000 000 обороту. Кладе плитку з подвійною переплатою та ганьбить святу ідею і проект дороги для ветеранів. Так тримати, Когут! Але продовжуйте, не зупиняйтесь. Давіть цих колорадських жуків як танк!!! Дякую Владі Співак і усій моїй команді за те, що віддаєте стільки сил у цій боротьбі ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ!