Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Додано 14 лип 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Кількість підписників: 453
Фото: 735
Відео: 300
Посилання: 297
Опис:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Джерело

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Члени, вставайте!Революція в міськраді з реєстрацією депутата-переселе...

Логотип телеграм спільноти - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
193 Охват/переглядів 2025-11-12 21:32 Повідомлення №1139
Члени, вставайте!Революція в міськраді з реєстрацією депутата-переселенця до США Тютюнника готувалася давно. Усі знали, що після чергового нахабного кроку «солодкої парочки» Іващенка-Ямщикової потрібне буде судове рішення. Тому заздалегідь «попрацювали» із суддями — купили їх джипами на 4 мільйони. Судді відмовлять тепер у відкликанні Тютюнника. Купівля пройшла “на ура”.Вони також чудово знають про свій рейтинг у 3%, тож збирають гроші — для підкупу виборців і відкупу від правоохоронців. Через фірми Іващенка встановлюють совкові паркани на кладовищах, ремонтують доріжки в Корпусному парку й перекладають плитку, виготовлену на лінії Іващенка. Косять траву “косами” Іващенка. Беруть побори з маршруток — по 20 000 щомісяця, продають маршрути, дерибанять схему електронного квитка, отримують гроші з поховань, із дронів із подвійною переплатою, з дерибану землі, з ремонтів, з тарифів “Теплоенерго” та нескінченних псевдо ремонтів теплотрас і водогонів.І це лише 20% усіх схем. Я просто втомлююсь писати — як і ви, мабуть, читати. Разом це — мільйони доларів на рік. Вибори колись будуть, а ця банда тим часом формує “общак”. Потім ці мільйони підуть на підкуп, сітки, борди, ІРТ, соцмережі, кіно і звичайні фальсифікації.Вони вже “годують” правоохоронців і суддів, щоб прибрати конкурентів — нікого, крім своїх, не реєструватимуть. Це — феодальна диктатура. І це вже не смішно. Це замах на остаточне вбивство міста. Щоб закріпитися, вони захоплять трибуну й печатку партії влади. Вони топчуть авторитет Президента та партії. А це надзвичайно небезпечно саме зараз — коли країні потрібна єдність, спільна позиція для перемовин із росіянами й довіра Заходу та США. У нас немає інших переговорників, інших лідерів — і не буде найближчим часом. Зміни, оновлення — це потім. А зараз ми здаємо іспит у новий світ, у Європу, під безпекову броньовану парасольку.Але тисячі Ямщикових та Іващенків по усій країні на всіх рівнях — це якорі, які тримають країну на мілководді, у совковому багні.А тепер головне. Ямщикова та Іващенко планують прибрати Антона Ярмолюка з посади голови фракції “Слуг”. Ярмолюк і його заяви досі були тим “тефлоном”, який не давав прилипати бруду корупції Іващенка та Ямщикової до партії, лідери якої ведуть діалог із усім світом про мир, опір і фінансову допомогу. У Полтаві ми вже звикли: він — це “Слуга”, а Катька — це якась інша “партія плиточників і крадіїв” — на дронах, похованнях і джипах для суддів. Катястрофічна партія, чи партія «Катястрофа» якщо одним словом. А тепер усе може змінитися — бо головою фракції вони хочуть зробити праву руку Іващенка, Юру Бражника, або самого Іващенка. І пиши «пропало». Це не просто не моя справа. Це відбувається в моєму місті й у моїй країні. А тому хочу зауважити, що у цієї партії є не лише голови, а й члени — то, може, ви скажете своє “ні”, члени?Члени, вставайте!