Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Додано 14 лип 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Кількість підписників: 453
Фото: 735
Відео: 300
Посилання: 297
Опис:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Джерело

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Світла немає але я маю вам хоча б під свічкою це повідомити!Навіть сам...

Логотип телеграм спільноти - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
168 Охват/переглядів 2025-10-23 17:32 Повідомлення №1100
Світла немає але я маю вам хоча б під свічкою це повідомити!Навіть самі судді вже публічно виступають проти купівлі джипів для судів замість допомоги фронту. Першою заявила про це суддя Гольнік. Ми, звісно, вважаємо її рішення по тарифах помилковими й доб’ємося їх скасування. Але тут вона абсолютно права: це — зрощування влади та судів, створення корупційної зв’язки між мерією та суддівським корпусом. Це факт.Люди добрі! Починайте говорити вголос. Зупиніть Іващенка, Ямщикову та їхню «банду», які організували: • хабарі суддям через закупівлю джипів; • переплати на ліфтах, дронах, тротуарній плитці; • схеми в Теплоенерго та Водоканалі; • побори з маршруток по 20 000 грн щомісяця; • тотальну корупцію в ЖКГ.Було ж кілька років, щоб підготуватися до відключень світла. І що маємо?Тролейбуси стоять. Маршруток немає. Генераторів немає. Координація — нуль.Дякуємо Владі Співак, нашій депутатці від Партії простих людей, та нашим американським партнерам, за генератори для всіх лікарень міста та кожного села громади. Якби не ця допомога стала б медицина. До речі, Ямщикова звільнила Владу Співпк саме після заяви Влади Співак до правоохоронців про переплату бандою Ямщикової та Іващенка майже на 1 000 000 доларів за дрони.Через ці джипи і усе інше, на наступній сесії вчергове подаємо документ про звільнення Ямщикової!!!!