Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Додано 14 лип 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Кількість підписників: 453
Фото: 735
Відео: 300
Посилання: 297
Опис:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Джерело

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Памʼятаєте керівництво ДСНС Полтавської області яким я не дав купити н...

Логотип телеграм спільноти - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
234 Охват/переглядів 2025-08-14 11:23 Повідомлення №941
Памʼятаєте керівництво ДСНС Полтавської області яким я не дав купити новий люксовий Land Cruiser за 5 000 000 (мільйонів)? Тепер вони вирішили вкрасти на новий джип або два. І піднятися вони вирішили на глині та піску і ще з допомогою Ямщикової. До речі, ком працівники почали критикувати, їх побили прямісінько на зборах колективу. Позаду операція а попереду кримінальна справа. Профспілки все зроблять для цього. А ТЕПЕР 2-ГА СЕРІЯ ДЕТЕКТИВУ:🚨 Громада проти беззаконня: що відбувається на території АРЗ СП ДСНС у Полтаві. Мешканці Полтави, глибоко занепокоєні діями секретаря міської ради Катерини Ямщикової та керівництва ДСНС області. Під приводом “благоустрою” вони організували видобуток ґрунту та піску на вул. Спортивній, 116, і фактично перевозять корисні копалини (інертні матеріали) з території АРЗ СП ДСНС на сміттєзвалище для пересипання відходів. Роботи відбуваються без будь-яких дозвільних документів, погоджень і висновків екологічної експертизи, що є грубим втручанням у природний гідрологічний режим.За даними мешканців та відеоматеріалами, це може кваліфікуватися як: • Самовільне користування надрами без спеціального дозволу Держгеонадр, що порушує ст. 23 та 19 Кодексу України про надра. • Порушення вимог Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” (ст. 3, 4, 14), адже будь-які роботи, що можуть вплинути на довкілля, мають проходити процедуру ОВД та отримувати висновок уповноваженого органу. • Порушення ст. 50 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, яка гарантує кожному право на безпечне довкілля та накладає обов’язок на посадовців здійснювати діяльність з урахуванням екологічних вимог. • Порушення норм Водного кодексу України (ст. 86, 88), що забороняють будь-які земляні роботи та поглиблення водойм у межах водоохоронних зон без відповідних дозволів. • Порушення ст. 253 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за порушення правил екологічної безпеки, якщо це спричиняє тяжкі наслідки. • Ігнорування процедур, передбачених Законом України “Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення”, що регулює використання водних об’єктів та охорону підземних вод.Таким чином, дії міських чиновників та керівництва ДСНС виглядають як систематичне ігнорування екологічного законодавства та природоохоронних вимог. Мешканці вважають це серйозним порушенням і закликають правоохоронні органи та екологічні служби дати правову оцінку.Наші вимоги: • Негайно зупинити незаконні роботи та вивезення ґрунту. • Провести офіційну перевірку наявності дозволів та документів згідно з переліченими законами. • Притягнути до відповідальності посадових осіб, якщо будуть підтверджені факти порушень. • Забезпечити прозорий звіт перед громадою про результати перевірки.Ми закликаємо журналістів, активістів і небайдужих громадян долучитись до цієї теми та не допустити безкарності порушників. Довкілля та безпека нашого району – понад усе.@додати у вибране