Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Добровольці Бучі
Додано 14 лип 2024

Добровольці Бучі

@dobrobatbucha
Кількість підписників: 1 220
Фото: 7,590
Відео: 2,240
Посилання: 6,630
Опис:
Офіційний Telegram-канал Бучанського ДФТГ №1 Наші офіційні сторінки: 📌https://dobrobatbucha.org.ua 📌https://www.facebook.com/dobrobatbucha 📌instagram.com/dobrobatbucha https://www.tiktok.com/@dobrobatbucha.org.ua
Джерело

Добровольці Бучі | ️Флеш// Всі чиновники кажуть: Кияни, готуйтеся, ця зима буде найважчою...

Логотип телеграм спільноти - Добровольці Бучі Добровольці Бучі @dobrobatbucha
235 Охват/переглядів 2025-10-27 20:45 Повідомлення №13931
❗️Флеш// Всі чиновники кажуть: Кияни, готуйтеся, ця зима буде найважчою, але далі загальних фраз ніхто не заходить 😞 Що нас чекає взимку (на даний момент). Повторюся ще раз - на даний момент, тому що ситуація змінюється щодня. Росіяни атакують, влада лагодить, росіяни знову атакують.Температура в квартирах буде +5 +10 (залежно від погоди). Спроби обігріватися електрикою призведуть до перевантаження мереж і графіків відключення (кожні кілька годин). Чого домагаються росіяни? Звістно, їм байдуже, чи будемо ми мерзнути чи ні, і чи будемо ми сидіти в темряві. Ворогу потрібно «зламати» населення столиці, щоб почалися безпорядки і хаос. Їм потрібно, щоб люди змусили владу прийняти їхні умови. Наскілки вони досягнуть вони своїх цілей? Я не знаю. Сподіваюся, у людей вистачить мудрості зрозуміти, що відбувається і хто винен. Чого чекати:Голоду не буде.Паливо буде. Вода, сподіваюся, буде. Мерія зробить все, щоб лікарні, садочки та критична інфраструктура працювали.Будуть пункти обігріву тощо. Мобільний зв'язок та інтернет будуть. Що я можу порадити:-Купуйте з сусідами (або самі )генератори і подовжувачі і майте невеликий запас палива. -Рекомендації виїжджати з Києва на зиму усім трохи ідіотські. Більшості людей нікуди їхати. Але якщо у когось є дачі з пічками і близькі в селах, то варто подумати про запасний варіант. -Подивіться на автономні дизельні обігрівачі. Але пам'ятайте, що їм потрібен вивід вихлопу на вулицю.Звичайно, ми вистоїмо, але буде важко. Я написав би для вас набагато більше з різних напрямків інфраструктури, але не можу, тому що противник теж мене читає.