Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Добропілля Онлайн 🏘
Додано 14 лип 2024

Добропілля Онлайн 🏘

@dobrepolecomua
Кількість підписників: 11 696
Фото: 53,800
Відео: 5,420
Посилання: 38,900
Опис:
🗞 Канал новин Добропілля ✍️ @City_Web Чат - https://t.me/dobrepole_chat Instagram: https://www.instagram.com/dobrepoleonlayn/
Джерело

Добропілля Онлайн 🏘 | ️ М.Волинець: Зарплатний борг зростає, але окремі чиновники хочуть від...

Логотип телеграм спільноти - Добропілля Онлайн 🏘 Добропілля Онлайн 🏘 @dobrepolecomua
2 300 Охват/переглядів 2024-08-05 18:56 Повідомлення №82114
⚠️ М.Волинець: Зарплатний борг зростає, але окремі чиновники хочуть відкласти вирішення проблеми на коли-небудь, на майбутнє. Та чи доживуть люди до того майбутнього? Чи виживуть?Сьогодні відбулась чергова нарада щодо визначення шляхів стабілізації роботи вугледобувних підприємств. Присутні на заході перша заступниця голови Незалежної профспілки гірників України Наталія Левицька, очільниця Регіонального Об'єднання НПГУ м.Червоноград Мирослава Кафтан озвучили актуальні проблеми заборгованості із виплати заробітної плати (зокрема гірникам, які до початку війни працювали на територіях, що наразі перебувають під окупацією росії), реалізації вугільної продукції, штучно створеної проблеми зі сплатою ЄСВ, невиплати лікарняних та інші.Станом на сьогодні, 5 серпня зарплатний борг тільки перед працівниками ДП Львіввугілля складає 633 млн грн. Важливо зауважити, що до енергетично кризового квітня 2024 львівські шахтарі відвантажили ДП "Укрвугілля" вугільної продукції на суму 426 млн грн. Чи варто казати, що грошей досі не отримали.Загальний зарплатний борг по держшахах сягнув ганебного масштабу - гірникам заборгували 2,1 млрд грн. Ще майже 300 млн грн боргу перед шахтарями уранщиками ДП Схід ГЗК.Відверто шкідницьку позицію займають Мінекономіки і Мінфін. Вони цинічно ігнорують вирішення шахтарських питань, пропонуючи вирішення в абстрактному майбутньому. Вважай – ніколи.Втім, є конструктивна позиція віцепрем'єрки Ірини Верещук. Сподіваємось на увагу з боку премʼєр- міністра Дениса Шмигаля.То ж дуже повільно, але просуваємось. Напередодні наради гірникам Львіввугілля були виплачені 20 млн грн. Хоча, звісно, ця сума аж ніяк не вирішує накопичених проблем, боргової навали напередодні Дня шахтаря.Актуальними залишаються питання реалізації вугільної продукції і пошуків джерел фінансування закупівлі вугілля державних вугледобувних підприємств для забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду 2024-2025 років.Попереду чимало роботи. Зі свого боку продовжуватиму взаємодію з прем’єром, з іншими небайдужими урядовцями й парламентарями щодо розв’язання галузевих проблем.Але трудові колективи, люди, шахтарі мають розуміти, що без їхньої участі, проактивної позиції проблеми не будуть вирішуватись.