Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Додано 25 жов 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Кількість підписників: 4 218
Фото: 7,670
Відео: 457
Посилання: 5,240
Опис:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/
Джерело

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 | Колись, в 90-их, Камянець-Подільський славився криміналітетом. Чуваки ...

Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 @dobermanko
911 Охват/переглядів 2024-11-14 10:42 Повідомлення №11837
Колись, в 90-их, Камянець-Подільський славився криміналітетом. Чуваки в кожанках на чорних мерседесах жили життя, мутили бабки, займались кришуванням, наркотрафіком і тд.Мусара були в тємі, тому зачасту вважались частиною цього всього.І на кожного автарітєта знаходився інший автарітєт. Зачасту розправлялись один з одним дуже просто: розстрілювали один одного в підїздах, підривали один одного в підїздах, підривали машини, вивозили в ліс, вбивали і закопували. Ну короче, життя було цікаве в ті часи. Як мінімум двох таких автарітєтних автарітєтів захурили прямо в мене на очах в різницею в кілька місяців.Але була одна смішна історія. Два поважних автарітєта, шось не поділили, чи базар, чи цемзавод і вирішили в дипломатичному стилі порішати справи. Домовились за "стрєлку" в одному на той час ЕЛІТНОМУ закладі за містом "Бєлий папугай". Приїхали на чорних своїх мерседасах, з братками, супроводом і тд і тп.Зайшли в заклад, сіли за барну стойку, дістали свтоли і заухярили один одного.Охоронці просто сіли по своїх машинах і розїхались собі. Такі, типу пу-пу-пу.... робтку знов шукати))))))))Ну я це до чого...