Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Додано 25 жов 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Кількість підписників: 4 218
Фото: 7,660
Відео: 456
Посилання: 5,230
Опис:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/
Джерело

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 | За чотири роки московити застосували проти України практично весь дост...

Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 @dobermanko
658 Охват/переглядів 2026-06-18 22:13 Повідомлення №16152
За чотири роки московити застосували проти України практично весь доступний їй арсенал ракетного озброєння та безпілотників: Х-101, Х-555, Х-55, 3М14 «Калібр», Іскандер-М, KN-23, Точка-У, Х-47М2 «Кинджал», Х-22, Х-32, «Онікс», «Циркон», С-300, С-400, Х-59, Х-69, Х-31П, Shahed-136, Shahed-131, Гербера, Молнія, Ланцет, Куб, Орлан-10, Орлан-30, Zala, Supercam, Mohajer-6 ну і «славнозвісний» Орєшнік.І як тільки наші хлопці файно і соковито влуплять чимось по території лаптєногих вилазять унікуми, які ниють шо «ото буде атвєтка» і «Ой-ой-ой, нашо то було робити, путін нападе!». Є українські міста де обстріли щодня. Щодня, блять! Прікіньте, там немає різниці чи наші БПЛА палять москву, чи ми нічого не робимо, там путін нападає щодня, стираючи ці міста з лиця Землі і йому немає різниці чи летить щось від нас, чи не летить. росіся розуміє лише мову сили. І чим більше ми будемо навалювати їм по єбушатніку, даючи зрозуміти що Сили Оборони дістають далеко, тим більше вони будуть задумуватись (можливо), чи вартує запускати щось по нас. Ви просто включіть трішки сіру речовину і згадайте коли ми тільки мріяли про те, щоб влупити по москві - чи не летіли в нашу сторону шахеди і ракети? Летіли. І дуже багато. Якшо ви хочете жити як тєрпіли і просто кожен день терпіти обстріли просто так - окей, плачте далі, що буде атвєтка. А я цілком на стороні Сил Оборони, які гасять цю нечисть всіма можливими методами і на всіх напрямках до яких дотягуються.