Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Додано 25 жов 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Кількість підписників: 4 218
Фото: 7,660
Відео: 456
Посилання: 5,230
Опис:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/
Джерело

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 | 12 років тому українські військові вперше відкрили вогонь по росіянах:...

Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 @dobermanko
671 Охват/переглядів 2026-04-13 13:23 Повідомлення №15887
🪖 12 років тому українські військові вперше відкрили вогонь по росіянах:13 квітня 2014 року під Слов’янськом загін ФСБ під командуванням полковника Ігоря Гіркіна напав на місце, де проходила нарада керівників СБУ.Під час бою загинув капітан Геннадій Біліченко. Ще двоє українських офіцерів отримали поранення.Тоді командир 3 роти 80 аеромобільної бригади Вадим Сухаревський віддав перший за час цієї війни наказ відкрити вогонь по росіянах. Він крикнув: «Х*лі ти смотріш? Їб@ш!»Наказ виконав оператор-навідник БТР Микола Лавренчук, який першим відкрив вогонь. Після кількох кулеметних черг ворог зазнав втрат та втік із місця бою.Наступного дня почалася Антитерористична операція (АТО).Україна вступила у Війну за Незалежність. 🪖 4 роки тому українські військові вперше потопили російський ракетний крейсер, який був флагманом (головним кораблем) Чорноморського флоту ВМФ рф:Ракетний крейсер «Москва» був уражений двома українськими протикорабельними ракетами «Нептун» 13 квітня 2022 року.Наступного дня, 14 квітня 2022 року, міністерство оборони рф визнало, що корабель затонув у Чорному морі під час буксирування.