Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Додано 25 жов 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Кількість підписників: 4 218
Фото: 7,660
Відео: 456
Посилання: 5,230
Опис:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/
Джерело

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 | Не створюйте собі ідолів і не моліться на ікони, які ви ж самі і намал...

Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 @dobermanko
658 Охват/переглядів 2026-02-19 11:18 Повідомлення №15622
Не створюйте собі ідолів і не моліться на ікони, які ви ж самі і намалювали. Бо за кожною іконю, яка висить на стіні, зазвичай дуже багато павутини. Завжди, почуйте мене, завжди короткотривала ейфорія від якогось вчинку вашої «ікони» вщент розбивається об реалії павутини, яка гарно схована за яскравими фарбами.Я постійно дивуюсь людям, які в інтернеті озлоблено відстоюють, захищають чи поливають брудом представників тих чи інших політичних таборів. «А от при Порошенку…», «А от Зеленський…». І зазвичай в цих коментаторів якісь максимально поверхневі факти, вирвані з контексту слова, перекручені новини, фейкові вкиди і тому подібне. Ну і в більшості випадків ці коментатори не можуть дати відповідь на питання «Яка різниця між країною і Державою». А те, що ця агресія переходить потім ра особистості - це взагалі капець. Ви ображаєте іншу людину в інтернеті захищаючи політика, який навіть не знає про ваше існування і якому глибоко пейбл оф тейбл на ваші коментарі, на вас, на вашу сімю чи ваші проблеми. Але ви витрачаєте купу нервів і часу, шоб ображати В ІНТЕРНЕТІ інших людей, прикриваючись тим, шо відстоюєте свою правду 😂 Навіщо вам це? Якась самореалізація? Чи ви думаєте шо на вашу строінку зайде порошенко чи Зеленський і подякують вам? І ви нарешті досягнете всесвітньої відомості? Та фіг там плавав, моря бачив 😂Друзі, прочитайте ще раз перший абзац. І перед тим як писати під якоимось дописом максимально «душний» коментар фактами 2019 року, які, неіронічно, викривлені часом, спробуйте поставити собі запитання: «Чи змінить мій коментар щось ГЛОБАЛЬНО?». Якшо відповідь «Ні» - не пишіть цей коментар. Відповіді «Так» у вас ніколи не буде 😂Потім ставте собі наступне запитання: «Чи змінить цей коментар щось для мене ОСОБИСТО?». Якщо відповідь буде «Ні» - не пишіть цей коментар. Якщо ж відповідь буде «Так» - пишіть, але памятайте, через кілька днів ситуація з вашою «іконою» може змінитись, а ваш коментар залишиться 😂P. S. Всі наведені вище прізвища використані лише в якості прикладу і не мають на меті образити ваші вподобання. Бо як казав мій дядько: «Хто як хоче так і д***оче!».