Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Додано 25 жов 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Кількість підписників: 4 218
Фото: 7,660
Відео: 456
Посилання: 5,230
Опис:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/
Джерело

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 | Колись до нас в Камянець-Подільський приїжджав «Луна Парк». Його зазви...

Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 @dobermanko
736 Охват/переглядів 2026-01-11 15:20 Повідомлення №15377
Колись до нас в Камянець-Подільський приїжджав «Луна Парк». Його зазвичай розміщували збоку від стадіону Тонкочєєва. Все там було таке гарне, кольорове, блимали вогники, грала музика постійно. Були всякі різні атракціони, від відверто дитячих до дуже дорослих. Чомусь найекстримальнішими вважались американські гірки і така фігня яка збоку в бік хитає людей і час від часу перевртає 😂Коли ми з друзями приходили, то зазвчиай грошей вистачало на поп-корн (ага, тоді це було шось таке шо можна купити лиш там) і на один з тих двох найекстримальніших атракціонів, бо живучи в Камянці-Подільському ми хотіли шоб нам ше було страшніше 😂Після того як ми покатались ми йшли додому пішки і ділились враженнями кому і наскільки було страшно на тих атракціонах. І ми сходишись десь всі на думці шо це ніфіга не страшніше ніж зробити «сонечко» на гойдалці, чи стрибнути з другого поверху в купу листя, чи зїхати на санках з Смотрицького каньйону, чи піти на дискотеку не в свою школу 😂Короче, ніфіга не страшно.Але наступного року ми знов йшли туди, і наступного після наступного ми йшли туди, а потім ми відкрили для себе чарівний світ алкогольних напоїв і кому вже треба був той Лунапарк і ті атракціони не страшні 😂