Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Додано 25 жов 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Кількість підписників: 4 218
Фото: 7,670
Відео: 457
Посилання: 5,240
Опис:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/
Джерело

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 | Це була довга тривога 😔Ми маємо завжди памятати: не важливо скільки ле...

Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 @dobermanko
964 Охват/переглядів 2025-10-05 05:36 Повідомлення №14786
😔 Це була довга тривога 😔Ми маємо завжди памятати: не важливо скільки летить ракет чи шахедів, головна мета кацапів - вбити як умога більше українців.Я завжди вас прошу берегти себе! Бо ми мусимо триматись купи що б не робилось і як би кацапня не старалась. А стараються вони, як бачите, дай Боже! Виховуйте в собі ненависть до русні і примножуйте її стократно, якщо ви відкладали цей момент. Його не можна відкладати - з ним треба народжуватись і жити! русня не люди - це ворог. Ворог у всіх поняттях і площинах нашого існування. Гниль болотна, яка розповзлась метастазами по світу.Ви не виспались? Винна русня! Не шукайте причину того, чому летять ракети - адже їх запускає русня! А значить ці тварі винні! У всьому і у всіх похідних від всього! Ми мусимо триматись купи, бо в них є дуже велика ціль: нищити нас фізично і нищити нас морально. А морально просто: вкидають любу іпсошну хуєту і ми один одного зажерем. Їм навіть робити нічого не треба. Тримаймось купи, щоб їм нічого не вдалось.Це була довга ніч, це була важка тривога.Бережіть себе і донатьте на тачки для Сил Оборони:🏦 Банка: 4441111127553281🏦 Банка: https://send.monobank.ua/jar/6Hj2RtTMny🏦 Приват: 5168745675267295🏦 Приват: https://www.privat24.ua/send/1n02y🌐 PayPal: [email protected]