Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дніпрянин
Додано 14 лип 2024

Дніпрянин

@dnipryanin20
Кількість підписників: 1 509
Фото: 4,420
Відео: 579
Посилання: 3,680
Опис:
Онлайн-медіа "Дніпрянин" (рішення Нац. ради від 13.11.2025 №2383) Реклама та зв'язок - @Dnepryanin_20 Ідентифікатор у Реєстрі суб'єктів у сфері медіа - R-40-06613 Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ.
Джерело

Дніпрянин | Едуард Сарапій: «Мрія Полісся переноситься на наступний сезон»Ексклюзи...

Логотип телеграм спільноти - Дніпрянин Дніпрянин @dnipryanin20
1 910 Охват/переглядів 2026-04-20 18:56 Повідомлення №7223
Едуард Сарапій: «Мрія Полісся переноситься на наступний сезон»Ексклюзивний коментар Едуарда після центрального матчу 24-го туру для проекту "Дніпрянин" ⚽️ Які Ваші враження від матчу? Погані враження, тому що сьогодні розраховували на інший результат, але вже маємо те, що маємо. Готуємося до наступного поєдинку. Сьогодні був шанс поборотися за мрію, але мрія Житомира переноситься на наступний сезон, будемо намагатися зосередитися на останніх матчах чемпіонату. У першій половині Шахтар не завдав жодного удару по воротах Полісся, а у другому таймі відчутно прибавив. Чому так сталося, на вашу думку? Так, у них були моменти, коли ми вже програвали, зокрема стандарти. Після пропущеного голу, нам треба було розкриватися, більше уваги приділяти атаці, і менше, відповідно, захисту. Тому у них і зʼявилося більше небезпечних моментів. Що стосується атак Полісся, Шахтар особливо не дозволяв наблизитися до воріт, але вам вдалося завдати декілька дальніх ударів, яким бракувало влучності. На дальні удари особливо не треба розраховувати, але все треба витискати максимум з тих моментів, які у нас були. Зокрема, коли Шахтар втрачав володіння, ми мали діяти більш впевнено і наказувати їх за помилки. Ви сказали, мрія Полісся переноситься на наступний сезон. Якісь є конкретизовані цілі? Що буде вважатися провалом для Поліссі?Провалом буде, якщо Полісся не здобуде медалі. Ми хочемо прогресувати від сезону до сезону. Минулого року ми посіли четверте місце, якщо цього року вдасться посісти третє або друге - це буде успіх.Якщо не секрет, після матчу Руслан Петрович сильно лютував. Чи був більш спокійний? Які були його емоції?Він був спокійним, подякував нам за гру, за віддачу, за те, що ми так викладалися сьогодні на полі. Сказав, що буде, що проаналізувати в Житомирі.🔷Дніпрянин