Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дніпрянин
Додано 14 лип 2024

Дніпрянин

@dnipryanin20
Кількість підписників: 1 511
Фото: 4,420
Відео: 579
Посилання: 3,680
Опис:
Онлайн-медіа "Дніпрянин" (рішення Нац. ради від 13.11.2025 №2383) Реклама та зв'язок - @Dnepryanin_20 Ідентифікатор у Реєстрі суб'єктів у сфері медіа - R-40-06613 Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ.
Джерело

Дніпрянин | Касаційний верховний суд відхилив скаргу «Дніпра-1» на виграшну апеляц...

Логотип телеграм спільноти - Дніпрянин Дніпрянин @dnipryanin20
1 390 Охват/переглядів 2025-08-21 09:49 Повідомлення №6421
Касаційний верховний суд відхилив скаргу «Дніпра-1» на виграшну апеляцію «Шахтаря» щодо переходу ПіхальонкаТепер суд буде розглядати заяву про визнання банкротом "Дніпра-1" ⚽️.Касаційний верховний суд не задовольнив скаргу «Дніпра-1», який хотів оскаржити виграшну апеляцію «Шахтаря» у справі про невиплату донецькому клубу відсотків від торішнього переходу Олександра Піхальонка з дніпровського клубу в «Динамо».У червні 2025-го дніпровський клуб подав касацію на рішення Центрального апеляційного господарського суду задовольнити апеляцію «Шахтаря» у справі про банкрутство «Дніпра-1».Однією з підстав для задоволення скарги від «Дніпра-1» було те, що спори між членами спортивних федерацій є предметом відповідного арбітражного провадження і не можуть бути розглянуті в судовому порядку адміністративним судом.Та в підсумку Касаційний верховний суд постановив залишити скаргу дніпрян без задоволення. Це рішення оскарженню уже не підлягає та вступає в дію з моменту ухвалення.Це означає, що тепер суд першої інстанції повинен відкрити провадження у справі про банкрутство «Дніпра-1». Цього й вимагав «Шахтар» з самого початку в намірах добитись виплати йому 480 тисяч доларів відсотків від трансферної суми переходу Піхальонка з «Дніпра-1» в «Динамо».Апдейт: Колишній комерційний директор "Дніпра-1" В'ячеслав Фрідман дав свій коментар:«Я не в курсі, що там відбувається. Думав, що клубом вже ніхто не займається і рахунок клубу в банку давно закритий», – сказав Фрідман. ✈️ Дніпрянин