Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дніпровська порадниця
Додано 14 лип 2024

Дніпровська порадниця

@dniprovskaporadnytsia
Кількість підписників: 1 675
Фото: 69,600
Відео: 6,480
Посилання: 41,800
Опис:
❗️ Написати нам: @NewsPanorama_bot 🌍 Сайт: http://dnpr.com.ua/ 📣 FACEBOOK: https://www.facebook.com/dniprovskaporadnytsia/ 👉 Реклама: @AdvDnpr ⬇️ Посилання для друзів: https://t.me/+qoDkiUowAbswNjUy
Джерело

Дніпровська порадниця | Про скандал із Мадяром та мовчазні ревнощі можновладців.…Поки мережами...

Логотип телеграм спільноти - Дніпровська порадниця Дніпровська порадниця @dniprovskaporadnytsia
223 Охват/переглядів 2025-08-29 17:57 Повідомлення №78902
Про скандал із Мадяром та мовчазні ревнощі можновладців.…Поки мережами несеться новина про те, що Угорщина заборонила вʼїзд командувачу СБС Мадяру, незле буде згадати інший угорський вибрик, але дворічної давнини. Тоді цілий держсекретар (!) Офісу Орбана (!!) Янош Надь записав про мене (!!!) трихвилинне відео де, з-поміж загального потоку свідомості про «Дніпропетровськ», закидав мені шовінізм та ненависть. Те «звернення» потім тягали всі російські інфопомийки. Я ж нагадаю, з чого все почалося наприкінці січня 2023-го, коли Орбан офіційно порівняв Україну з Афганістаном та сказав, що у нас тут «нічия земля».…«Орбану. На русском.Неполиткорректное.…Во-первых, сучья рожа, «ничья земля», не у нас, а у вас.Мы тут жили тысячелетиями, а не приперлись из-за Урала.…Во-вторых, надо быть особо одаренными, что вас ненавидели везде: от Румынии со Словакией до Сербии с Украиной.Трианонский договор - это ведь в наказание за историческое скотство.…В-третьих, ваши зверства и постоянное желание угодить тиранам в каждой мировой войне, сделали вас историческими изгоями.…В-четвертых, надо быть уж совершенными подонками, чтобы простить Советам и их наследникам 56-й год.…В-пятых, надо быть окончательными моральными уродами, чтобы сидеть «под зонтиком» Евросоюза и НАТО и крутить всем дули.Выйдите из под «зонтика», и мы, вас, бл@дей, вынесем в три дня.…Скоты.Нет, не венгерский народ.А выродки, которые там у власти.»…Аби не скандал із Мадяром, я б і не пригадав, що, крім росії, я персона нон грата ще й в Угорщині. Принагідно дякую орбану та решті його сучих пик, що оживили мені цей спогад….…А втім я ж завжди казав, що я – як той невловимий Джо, чиї думки, поради та клопоти нікого не цікавлять. Вочевидь через це тодішній випадок зі мною, на відміну від ситуації з Мадяром, пройшов геть непоміченим. Жодної реакції. Цілковите мовчання від українських дипломатів, урядовців, правоохоронців і не лише.…Але хіба вперше?Насправді щоразу за цією тягучою тишею відчуваються хворобливі ревнощі. Угорські високопосадовці звертаються до тебе та називають українським шовіністом – най буде….Тобі «виписують» 9 років тюрми в росії та відкривають проти тебе кримінальну справу в Білорусі – ну з ким не буває…Щодо тебе спливають чергові погрози убивством – нічого надзвичайного……Складається враження, що як би ти не відстоював свою державу в публічній площині, що б не робив для неї на своєму місці та скільки б не допомагав армії, найперше, що ти здобудеш – це чиїсь мовчазні ревнощі.А нащо ж тоді рвати серце та кричати в порожнечу? Питання, звісно, риторичне.… Тож у підсумку. Мадяру – моя всеохопна підтримка. І не лише тому, що я так само був в його шкурі. ( якої не помітив жоден український посадовець )…І так. Я буду боротися за нашу Державу навіть тоді коли ті, хто повинен допомогати, будуть робити вигляд що їх це не стосується…