Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)
Додано 14 лип 2024

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)

@dniprorudnevma
Кількість підписників: 1 370
Фото: 18,800
Відео: 4,040
Посилання: 3,920
Опис:
Офіційний телеграм-канал Дніпрорудненської міської військової адміністрації. Офіційний сайт Дніпрорудненської громади: https://dnrada.gov.ua/ Електронна пошта для зв'язку [email protected]
Джерело

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) | Ще одна ніч, яка доводить, що Росія не заслуговує на будь-яке пом’якше...

Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) @dniprorudnevma
304 Охват/переглядів 2026-04-16 07:45 Повідомлення №23780
Ще одна ніч, яка доводить, що Росія не заслуговує на будь-яке пом’якшення глобальної політики та зняття санкцій. Росія робить ставку на війну, і саме такою має бути відповідь – потрібно захищати життя всіма силами й потрібно тиснути заради миру теж усіма силами. Я вдячний тим у світі, хто працює з нами так і хто допомагає Україні вчасно, повноцінно та відчуваючи, що кожен прояв підтримки справді має значення для порятунку людей. Дякую Німеччині, Норвегії та Італії, з якими ми вже досягли нових домовленостей про підтримку нашої ППО. Працюємо з Нідерландами щодо додаткового постачання.Вранці була доповідь командувача Повітряних сил Збройних Сил України. Було майже 700 російських дронів за день і вечір напередодні та за ніч. Також були ракети: 19 балістичних і ще крилаті ракети цієї ночі. Більшість балістики – проти Києва. Вдалося збити 636 дронів і частину ракет. На жаль, не всі. Є влучання та пошкодження звичайних будинків. На жаль, є загиблі в Одесі, Києві та Дніпрі. Серед загиблих – хлопчик, 12 років йому було. Мої співчуття рідним та близьким… Станом на цей час відомо і про 100 поранених через одну цю російську масовану атаку.Жодної нормалізації такої Росії бути не може. Тиск на Росію повинен працювати. І важливо вчасно виконувати кожну обіцянку допомоги для України. Є багато політичних зобов’язань партнерів, які вже були озвучені, але ще не реалізовані. В тому числі у форматі «Рамштайну» та на двосторонній основі. Доручив командувачу Повітряних сил зв’язатися з тими партнерами, які раніше давали обіцянки щодо ракет для «петріотів» та інших систем. Очікую на доповідь за результатами.