Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)
Додано 14 лип 2024

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)

@dniprorudnevma
Кількість підписників: 1 370
Фото: 18,800
Відео: 4,040
Посилання: 3,920
Опис:
Офіційний телеграм-канал Дніпрорудненської міської військової адміністрації. Офіційний сайт Дніпрорудненської громади: https://dnrada.gov.ua/ Електронна пошта для зв'язку [email protected]
Джерело

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) | Найкраще – це щоб Україна й Білорусь були членами Європейського Союзу....

Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) @dniprorudnevma
266 Охват/переглядів 2026-02-23 12:05 Повідомлення №22617
Найкраще – це щоб Україна й Білорусь були членами Європейського Союзу. Не знаю, чи підтримує це білоруський народ, але з точки зору економіки, геополітики й незалежності це правильно.Люди в Білорусі розумні. Просто антиєвропейська пропаганда, яка там працює довгі роки, дає лише однобокі сигнали: ніби в Білорусі будуть обмеження для їхнього бізнесу й розвитку, ціни будуть високими, а зарплати маленькими, люди будуть жебраками. Все це просто пропаганда. Але, безумовно, членство в ЄС – це буде вибір самих білорусів. Якщо буде вільне керівництво, яке дасть їм свободу, яке буде поважати незалежність України, ми впевнено будемо поважати незалежність Білорусі. Найкраще, що може бути, – мирні відносини, коли ми поважаємо суверенітет одне одного й ракети не летять з однієї країни на іншу. Я б дуже хотів, щоб війна закінчилась і щось змінилося у відносинах між нашими країнами. Все-таки білоруський народ не починав війну проти України. Думаю, що це наймудріший вибір або статус, у якому й треба залишатися білорусам.З інтерв’ю білоруському незалежному медіа «Дзеркало». 5/5