Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)
Додано 14 лип 2024

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)

@dniprorudnevma
Кількість підписників: 1 370
Фото: 18,800
Відео: 4,040
Посилання: 3,920
Опис:
Офіційний телеграм-канал Дніпрорудненської міської військової адміністрації. Офіційний сайт Дніпрорудненської громади: https://dnrada.gov.ua/ Електронна пошта для зв'язку [email protected]
Джерело

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) | Хороша й дуже тепла розмова з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом ...

Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) @dniprorudnevma
416 Охват/переглядів 2025-12-25 14:42 Повідомлення №21541
Хороша й дуже тепла розмова з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм. Подякував за дуже щире привітання для українців із Різдвом, за підтримку нашого захисту життя, наших дипломатичних зусиль.На жаль, навіть у Святвечір і Різдвяну ніч російська армія не припиняла своїх жорстоких ударів по Україні, по енергетиці, по наших людях. У багатьох наших містах і селах діють графіки відключень світла.Сьогодні вдень російські війська знову бʼють по містах нашого Сходу. І в Чернігові фактично в час нашої розмови з Патріархом надавали допомогу пораненим від влучання російського дрона у звичайний житловий будинок.Дуже правильна оцінка всього цього прозвучала в нашій розмові: на жаль, ми маємо справу з варварами, які, зрештою, і в Бога не вірять. Саме такою Росія стала, і ще й зовсім цього не соромиться. Навпаки, свою жагу до вбивств вони там, у Росії, намагаються зробити основою національної гордості.Будемо протидіяти російській війні та агресії так, як тільки можливо, захищаючи наше життя, життя українців та всіх людей, які страждають від того, що досі війна триває.Вдячний за готовність Його Всесвятості й надалі допомагати всім мирним зусиллям.Христос народився! Славімо Його!