Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)
Додано 14 лип 2024

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)

@dniprorudnevma
Кількість підписників: 1 370
Фото: 18,800
Відео: 4,040
Посилання: 3,920
Опис:
Офіційний телеграм-канал Дніпрорудненської міської військової адміністрації. Офіційний сайт Дніпрорудненської громади: https://dnrada.gov.ua/ Електронна пошта для зв'язку [email protected]
Джерело

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) | Зараз багато координації з лідерами, і не тільки у Європі. Говорив сьо...

Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) @dniprorudnevma
389 Охват/переглядів 2025-02-21 20:47 Повідомлення №13139
Зараз багато координації з лідерами, і не тільки у Європі. Говорив сьогодні з Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Чим сильніший український суверенітет, тим безпечніше Польщі. Говорив із Премʼєр-міністром Хорватії. Ми багато робимо разом із Хорватією та обмінялися думками щодо найближчих кроків і подій. Говорив із Президентом Чехії. І ми цінуємо принциповість чеської позиції. Поговорив сьогодні ж із Премʼєр-міністром Швеції – країни з регіону, в якому зараз, на жаль, стала постійною гібридна загроза й багато вкрай неприємних інцидентів у Балтійському морі. Сьогодні ж дуже субстантивно говорив із Премʼєр-міністром Люксембургу щодо різних ідей та пропозицій, які є у Європі заради миру, заради гарантій безпеки. Словенія: Премʼєр-міністр, хороша розмова. І важливо, щоб кожна нація у світі та на нашому континенті була почутою. Ірландія: провів розмову з Премʼєр-міністром і про нашу взаємодію у Європі, і про ключові позиції в дипломатії.Кот-дʼІвуар: говорив із Президентом. Я вдячний за підтримку нашого суверенітету й позиції, що в міжнародних справах потрібна реальна повага до інтересів кожної нації.Дякую всім за підтримку!