Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дніпровський футбол⚽️
Додано 14 лип 2024

Дніпровський футбол⚽️

@dniprofootball
Кількість підписників: 1 544
Фото: 4,510
Відео: 451
Посилання: 2,520
Опис:
Наші сайти: Сайт АФДО: https://afdo.sago.group/ Сайт ДЮФЛДО: https://dufldo.sago.group/ Сайт ФФГД: https://ffgd.sago.group/ Сайт ФДО: https://fdo.dp.ua Бот для зворотнього зв‘язку: @AFDOBOT
Джерело

Дніпровський футбол⚽️ | Вчора, 15 січня, у Кам’янському відбувся форум для тренерів з футболу,...

Логотип телеграм спільноти - Дніпровський футбол⚽️ Дніпровський футбол⚽️ @dniprofootball
329 Охват/переглядів 2025-01-16 21:35 Повідомлення №3948
Вчора, 15 січня, у Кам’янському відбувся форум для тренерів з футболу, організований Федерацією футболу міста Камʼянське за підтримки управління молоді та спорту КМР.Захід став важливою подією для місцевої футбольної спільноти та платформою для обговорення актуальних питань тренувального процесу в умовах воєнного стану.Головним модератором зустрічі виступив Голова об’єднання тренерів Дніпропетровщини - Сергій Дірявка. Він наголосив на важливості постійного розвитку тренерів та адаптації до сучасних викликів.«Основна мета нашого об’єднання – це розвиток тренерів, зміна парадигми їхнього мислення. Ми хочемо надихати, навчати та підтримувати наставників, щоб вони передавали свої знання наступним поколінням. А дитячий футбол – це фундамент, з якого починається майбутнє українського спорту. Я поставив перед собою завдання поїздити по регіонах, тому що є дуже багато тренерів, які працюють в маленьких містечках чи селищах, котрі не мають змогу отримати інформацію. Крім того, зараз ми працюємо над створенням інформаційного каналу, де тренери зможуть навчатися, обмінюватися досвідом та спілкуватися між собою. Я вірю, що саме в дискусіях народжується істина» – зазначив Сергій Георгійович.Голова Федерації футболу міста Кам’янське та директор ДЮФШ «Надія» Едуард Коряк звернув увагу на проблеми, з якими стикається дитячий футбол у ці непрості часи.«Ми не були готові до того, що доведеться тренувати нашу молодь в умовах війни. На жаль, багато юних спортсменів покинули країну, але ми продовжуємо працювати. Незважаючи ні на що, ми хочемо, щоб Кам’янське залишалося футбольним містом. Віримо, що через 5-10 років у нас з’явиться команда, яка гідно представлятиме наше місто на обласному та всеукраїнському рівнях» – сказав Едуард Коряк.