Джерело
DNIPRO ART COLLEGE | Ми це зробили: Superhumans – тепер і у Дніпрі!Сьогодні відкрили не про...
1 200 Охват/переглядів
2025-06-08 10:38
Повідомлення №3365
🦾 Ми це зробили: Superhumans – тепер і у Дніпрі!Сьогодні відкрили не просто медичний заклад. Ми відкрили сучасний центр Superhumans – другий в Україні і перший у прифронтовому регіоні. Адже Дніпро багато років був і залишається форпостом.Рік тому я вперше відвідав центр Superhumans у Винниках на Львівщині. Побачив на власні очі, як працює перший в Україні центр світового рівня для протезування та реабілітації постраждалих від війни, який відкрився у квітні 2023 року. І вже тоді ми обговорили з Андрієм Ставніцером: другий має бути саме у Дніпрі.Чому не столиця, не Одеса, не Миколаїв, а саме Дніпро?Тому, що в Дніпропетровській області проживає чи не найбільша кількість ветеранів та постраждалих від війни. Ще до повномасштабного вторгнення у нас було одне з найчисельніших ветеранських середовищ в Україні. Після війни їх стане ще більше. І всі вони мають право на найкращу допомогу – тут, вдома, поряд зі своїми рідними.Superhumans Dnipro – це не лікарня у звичному розумінні. Це місце повернення втрачених можливостей. Тут наші захисники отримуватимуть:▪️Безкоштовне протезування з власною лабораторією;▪️Комплексну реабілітацію та фізіотерапію;▪️Психологічну підтримку та лікування ПТСР;▪️Соціальну адаптацію та допомогу у працевлаштуванні.Щиро вдячний усім, завдяки кому це стало можливим.Першій леді України Олені Зеленській – за особистий патронат цього проєкту та незмінну підтримку. Олена Володимирівна входить до наглядової ради Superhumans з самого початку проєкту її лідерство робить такі передові ініціативи можливими. Без неї цей проєкт не реалізувався би. Андрію Ставніцеру – засновнику та ідеологу Superhumans, за віру в цей проєкт, за віру в Дніпропетровщину, незламну волю втілювати неможливе. Ользі Руднєвій та Юлії Селезньовій – керівній команді Superhumans, яка творить щоденні дива для наших людей. Вони – «двигун» цього проєкту. Міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку – за державну підтримку та стратегічне бачення розвитку медичної сфери Дніпропетровщини. Уряду Нідерландів та всім міжнародним донорам – за фінансування, завдяки якому ми реалізували цей проєкт без жодної копійки з державного чи обласного бюджету.Також дякую депутатам обласної ради – за рішення щодо будівлі та вирішення інших важливих питань. А також – моїй команді, яка допомагала цьому проєкту на усіх бюрократичних етапах.Разом із головою Дніпропетровської ОВА Сергієм Лисаком та нашими командами, обласними депутатами, ми вже розбудовуємо в області комплексну мережу реабілітаційних центрів нового покоління. Прийняли одну з найкращих в Україні програм підтримки наших військових. Прийняли стратегію розвитку регіону, зокрема – і в медичній сфері. Спільно робимо все, щоб підтримати наших людей.Superhumans Dnipro – флагман реабілітації та лікування військової травми в регіоні. Взірець і приклад того, як мають виглядати центри майбутнього.4 червня цього року Президентом України створено Координаційну раду з питань реабілітації ветеранів. Це підтверджує: на рівні нашого Президента, на рівні всієї країни вибудовується національна система відновлення та реабілітації для наших людей. Систему, яка повертає людині не просто здоров’я, а гідність, перспективи, майбутнє.Ми не зупиняємось на Дніпрі. Уже думаємо про масштабування цієї моделі на інші великі громади нашої області. Наприклад, Кривий Ріг. Але на це потрібен час, окремі донори, урахування безпекової ситуації тощо.Наша мета – щоб кожен ветеран, кожен мешканець нашої області мав доступ до найкращої допомоги там, де він живе.Superhumans Dnipro – це наш внесок у майбутнє України.З вірою в Сили оборони, в Президента і в нашу державу. Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦