Джерело
Дніпропетровська обласна прокуратура | Судитимуть двох службовців Дніпровської міськради, які розтратили пона...
281 Охват/переглядів
2023-07-05 12:30
Повідомлення №1981
📌Судитимуть двох службовців Дніпровської міськради, які розтратили понад 4,3 млн грн на будівництво системи водовідведення🔹Прокурори Правобережної окружної прокуратури міста Дніпра скерували до суду обвинувальний акт стосовно ексдиректора та інспектора з технагляду Департаменту капітального будівництва Дніпровської міськради за фактами розтрати чужого майна та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).🔹За даними слідства, у 2021 році між міською радою та приватним підприємством укладено договір щодо будівництва системи водовідведення на території міста.🔹Службовці внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт, які фактично не виконувались.🔹Експертизою встановлено, що внаслідок дій обвинувачених завдано понад 4,3 млн грн збитків територіальній громаді м. Дніпра.🔹У ході санкціонованих обшуків за місцем роботи і проживання службовців вилучено договори та інші документи, що підтверджують протиправну діяльність.🔹Наразі прокурором скеровано до суду позов щодо відшкодування завданих протиправними діями збитків у повному обсязі. ✔️Більше