Джерело
49000.com.ua | ️ Двоє чоловіків та жінка підробили документи та незаконно заволоділи ...
39 Охват/переглядів
2024-08-11 18:02
Повідомлення №10720
‼️ Двоє чоловіків та жінка підробили документи та незаконно заволоділи земельними ділянками на 22 мільйони гривень у Голосіївському районі Києва❗️ Поліцейські встановили, що 48-річний місцевий житель разом із двома спільниками – 37-річною жінкою та 42-річним чоловіком заволодів земельними ділянками, які попередньо рішенням Київської міської ради мали бути передані громадянам для будівництва та обслуговування житлових будинків й ведення садівництва. Вони підробили документи та змінили анкетні дані майбутніх власників, кадастрових номерів та адрес двох земельних ділянок. Надалі, за такою ж схемою організатор заволодів ще однією земельною ділянкою.🔴 Відтак, своїми діями шахраї завдали збитків територіальній громаді міста Києва на понад 22 мільйони гривень.⚠️ Чоловікам та жінці повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 190, ч. 3, 4 ст. 358 КК України – шахрайство та підроблення й використання підроблених документів, печаток, штампів та бланків вчинене в особливо великих розмірах організованою групою. За вчинене зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі на земельні ділянки наразі накладено арешт.