Джерело
Від пана Дмитра без цензури | Друзі, вночі ставив коротко інфу та відео з прильотів по Новоросійську...
524 Охват/переглядів
2026-03-02 11:17
Повідомлення №2510
Друзі, вночі ставив коротко інфу та відео з прильотів по Новоросійську. Зараз є подробиці і вони просто чудові. Звісно, всі по масштабах та якості виконання здогадувалися, хто саме працював. Таке ювелірне виконання свідчить, що тут не обійшлося без Служби Безпеки України. Саме так - це безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ спільно із іншими складовими Сил оборони (ДПСУ, ГУР, СБС та ССО) влаштували яскраву «бавовну» на військових і нафтових об’єктах порту «Новоросійськ», які залучені у війну проти України.А тепер тримайтеся, зараз найцікавіше. За попередніми даними, безпілотники СБУ уразили:військові кораблі радар наведення 30Н6Е2 комплексу С-300 ПМУ-2 «Фаворит» ЗРГК «Панцир-С2»шість із семи нафтоналивних стендерів на нафтовому терміналі «Шесхарис». В порту досі триває масштабна пожежаЦей термінал є одним із найбільших нафтоналивних комплексів із перевалки нафти й нафтопродуктів на півдні рф. Він забезпечує паливом російські угруповання, які воюють в Україні. Не плутайте з іншим терміналом, по якому йде нафта Казахстану та США (так, їх два). Я ж казав - ювелірна робота. Ну і чорноморськи рапани радіють новим кораблям в меню«СБУ продовжує системну роботу з послаблення військового, фінансового та логістичного потенціалу ворога. Кожна така спецоперація безпосередньо впливає на здатність росіян вести бойові дії та отримувати нафтодоларові надходження до бюджету. Сезон весняних “бавовн” розпочато», — повідомило поінформоване джерело в СБУ